Freemax Starlux 40W- nowe AIO

0
595
Freemax Starlux 40W

FreeMax to producent, który powstał w 2013 roku i od tamtego czasu nie zwalnia tempa. Aktualnie światło dzienne ujrzał e-papieros o ciekawej nazwie, jaką jest FreeMax Starlux 40W. 

FreeMax Starlux 40W to urządzenie o dość małych gabarytach, ale mieszczące w sobie wbudowany akumulator o pojemności 1400 mAh i maksymalnej mocy wyjściowej 40W. Samym kształtem przywodzi na myśl popularne urządzenie Voopoo Vinci 2. Pierwsze co rzuca się w oczy w tym urządzenia to kolorowe oświetlenie, z czego w sumie ten producent słynie. Po dwukrotnym kliknięciu „fire button” można wyłączyć ledy bądź ustawić je według własnego uznania.
Urządzenie nie posiada wyświetlacza, ale komunikuje się z nami za pomocą diod umieszczonych w dolnej części e-papierosa.
Nie posiada zbyt wiele wariantów kolorystycznych, a dostępne można sprawdzić na stronie producenta.
Sprzęt służy do zaciągania się DTL bądź RDTL, a dobór odpowiedniego przepływu powietrza ułatwia specjalne oznaczenie przy regulacji.
Freemax Starlux 40WNa sporą ilość uwagi zasługuje również sam wkład tego e-papierosa. Zaprojektowany został z myślą o wyeliminowaniu wycieków co stanowi bardzo dobrą informację. Kanał przepływu powietrza we wkładzie zaprojektowany jest w formie labiryntu, co wydłuża drogę liquidu a tym samym zmniejsza bądź całkowicie eliminuje ewentualne wycieki.
Freemax Starlux 40WDobrą informacją jest również sposób wlewania liquidu. Wystarczy przesunąć górną część wkładu.
Freemax Starlux 40WNa razie do wyboru mamy dwa rodzaje grzałek. Jedna przystosowana do zaciągania RDL o oporności 0.5Ω a druga do zaciągania DTL 0.35Ω.
Wapować można poprzez naciśnięcie przycisku bądź automatycznie.
Freemax Starlux 40W wyposażony jest w wiele zabezpieczeń. Są to między innymi: ochrona przed przegrzaniem, zwarciem, przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem czy zbyt niskim napięciem.

Podsumowanie

Freemax jest dość cenionym producentem co przekłada się na popularność nowych sprzętów. Starlux 40W jest ciekawą opcją na obecne czasy, ponieważ łączy w sobie najzwyklejszego poda z dużym, wbudowanym akumulatorem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here