Freemax Maxus 200W – do trzech wersji sztuka?

2
1672
źródło: https://ukvapekings.com/

W dobie coraz większego prześcigania się producentów w kolejnych wersjach podów Freemax podrzucił nam coś zgoła innego. Trzecia już wersja popularnego Maxusa, tym razem z maksymalną mocą 200W nie wpisuje się w aktualne trendy. Sprawdźmy go.

źródło: freemaxvape.comNie odbiega szczególnie od innych modeli w tym segmencie. Razem z Maxusem dostajemy w zestawie dedykowany atomizer M Pro 2 Tank o pojemności 5ml. Jest to na pewno fajna pojemność dla atomizerów sub-ohmowych i niweluje problem ciągłej potrzeby uzupełniania płynu.
źródło: freemaxvape.comCieszę się, że w przypadku sposobu zalewania Freemax nie odchodzi od sprawdzonych rozwiązań. Otrzymujemy klasyczy top fill, przez co uzupełnianie liquidu nie będzie sprawiać żadnych problemów przy długich wypadach.

źródło: freemaxvape.comBudowa zespołów grzewczych przypomina trochę grzałki do Smoka TFV8 Mini v2. Bawełna organiczna oraz specyficzna struktura siatki mesh powinna pomóc wydobyć jak najwięcej słodkości z płynu.

źródło: freemaxvape.comMamy do wyboru aż cztery rodzaje grzałek. Każda indywidualnym zakresem mocy i pozycją BEST, która według producenta powinna zafundować najlepsze wrażenia z użytku. Niestety(?) dostajemy tylko grzałki oparte o mesh, co może stanowić przeszkodę dla użytkowników, którzy nie przepadają za tym rodzajem zespołu grzewczego.

źródło: freemaxvape.comJak można zauważyć na grafice powyżej, Maxus wraz z atomizerem M Pro 2 Tank jest odrobinę mniejszy i lżejszy od swojego poprzednika.

źródło: freemaxvape.comNa grafice powyżej producent w bardzo przejrzysty sposób opisuje poszczególne podzespoły, które składają się na pogląd wizualny urządzenia. Klasyczne umiejscowienie przycisków oraz ekranu jest zdecydowanym plusem, przynajmniej dla mnie.
źródło: sourcemore.comGenialnym rozwiązaniem jest zaprojektowanie przez Freemax aż tylu wersji kolorystycznych. Każdy, nawet najbardziej wybredny waper, będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

źródło: freemaxvape.com Freemax zaimplementował w urządzeniu ułatwienie polegające na bezproblemowej implementacji baterii, możemy je zamontować wedle własnego uznania. Jest to zdecydowanie świetne rozwiązanie dla osób roztargnionych, którzy w pośpiechu wyciągają akumulatory z ładowarki i pakują do urządzenia.

Więcej produktów firmy Freemax znajdziecie na:
https://www.freemaxvape.com/

Więcej naszych artykuł na temat Freemax pod tym linkiem: https://www.vapepoland.pl/tag/freemax/

2 KOMENTARZE

  1. Taka uwaga co do smartload, polecam dopisać. Mamy możliwość wrzucenia rzędowo i szeregowo. Czyli albo zwiększa się wytrzymałość Amperowa akumulatorów i pojemność mamy jednej baterii albo wytrzymałość Amperowa jednego ogniwa ale za to pojemność razy dwa.

    Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here