FreeMax Maxus Solo 100W – świecący zestaw

1
1804

FreeMax Maxus Solo 100W oświetli drogę niczym latarka.

FreeMax Maxus Solo 100 W

Firma FreeMax wypuściła piątą wersję swojego prawdopodobnie ulubionego urządzenia. FreeMax Maxus Solo 100W to zestaw posiadający oświetlenie RGB. Czy jest w nim coś nowego w porównaniu do poprzednich wersji?

 

Mod Maxus Solo 100W jak można się domyśleć podaje największą moc wyjściową 100W. Jak na elektronikę, którą mieści, to jego wymiary nie są wcale ogromne, bo 28,8×42,8×90 mm. Na przednim panelu jest power button, przyciski „+” i „-” oraz wyświetlacz 1,06 ″, który wskaże nam moc, oporność czy tryb, jaki aktualnie używamy, a jest ich kilka (power, VPC, bypass, TC, TCR).
Akumulatory, których można użyć do tego urządzenia to: 21700,20700,18650.

Zasilanie ma w sobie FM CHIP 3.0, który daje wiele zabezpieczeń, ale najważniejsze to ochrona przed odwrotnym włożeniem baterii ze względu na brak określonej polaryzacji w urządzeniu. Dodatkowo jest ochrona przed przegrzaniem, zwarciem, nadmiernym naładowaniem itp.
Do zabezpieczeń można zaliczyć również suwak na boku urządzenia, który blokuje przyciski. Takie rozwiązanie było zastosowane w GeekVape Aegis Legend 2.

FreeMax Maxus Solo 100 W

Urządzenie posiada światełka RGB. Do wyboru mamy dziewięć kolorów oraz trzy tryby świecenia: włączone, pulsujące oraz migające.

 

FreeMax Maxus Solo 100 W

Atomizer, jaki znajdziemy w tym zestawie to Fireluke Solo Tank. Posiada on certyfikat zabezpieczenia przed dziećmi podobnie jak FreeMax Maxus 100 W. Zalewanie poprzez podniesienie top cap i przesunięcie go. Proste i przyjemne.
FreeMax Maxus Solo 100 WGrzałki są zbudowane z siatki SS904L, która została równomiernie rozłożona. Dzięki temu rozwiązaniu ma się szybciej nagrzewać a smak być jeszcze lepszy, a przynajmniej tak uważa producent. Wata, której użyto to już świetnie znana mieszanka bawełny z włókien herbacianych (95%) oraz bawełny organicznej (5%).

Podsumowanie

Streszczając, można stwierdzić, że FreeMax Maxus Solo 100W to urządzenie godne uwagi ze względu na wygodne zasilanie (trzy możliwe akumulatory do wyboru), grzałki, które mają oddawać lepiej smak oraz niewielkie wymiary. Oświetlenie można potraktować jako dodatkowa opcja, ale jeśli komuś nie odpowiada, to zawsze można wyłączyć.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here