FreeMax Marvos X-świecący pod-mod

1
4798

FreeMax odświeża swoją drugą serię i prezentuje nam świecącego niczym latarka pod-moda Marvos X 100 W. Czym wyróżnia się ten sprzęt na tle innych? Trzeba to sprawdzić!

FreeMax Marvos X jest urządzeniem o standardowych wymiarach, jak na tego typu e-papierosa przystało. Zasilany jest pojedynczym ogniwem 18650, oczywiście nie znajdziemy go w zestawie. Rozpędza się do maksymalnie 100 W, więc producent wyszedł poza schemat standardowych 80 W. Ładowanie oczywiście poprzez USB C. Na niewielkim ekranie umieszczonym na froncie urządzenia, pomiędzy przyciskami można wyczytać takie informacje jak poziom naładowania baterii, aktualną moc, oporność grzałki czy liczbę zaciągnięć.
Coś, czego na pewno nauczył nas FreeMax to to, że lubią dopracowywać swoje sprzęty pod względem wyglądu. Sprzęt dostępny jest w sześciu kolorach, a dodatkowo mają swoje, wygrawerowane w skórze wzory. Dokładniej można się przyjrzeć na stronie internetowej producenta.

Oprócz ciekawych wariantów kolorystycznych FreeMax Marvos X, jak sporo innych urządzeń tego autora wyposażony jest w oświetlenie RGB. Do wyboru jest multicolor bądź unicolor. Dodatkowo dziesięć trybów pracy iluminacji. Nasuwa się tylko pytanie jak to wpływa na trwałość akumulatora oraz elektroniki.

E-papieros ma oczywiście swoje zabezpieczenia, które są identyczne jak w poprzednich wersjach, a mianowicie ochrona przed przeładowaniem, przegrzaniem, zbyt niskim napięciem itp. Do zabezpieczeń warto tutaj również zaliczyć suwak blokujący przyciski. Idea identyczna jak w GeekVape Aegis Legend 2.
FreeMax Marvos X może pracować w czterech trybach: power, smart, VPC oraz bypass.

Jak zwykle w przypadku tego producenta dostajemy całkiem sporą gamę grzałek do wyboru. Głównie RDL oraz DL. Zakres ich mocy waha się od 20 W do 80 W. Oczywiście wszystkie zespoły grzewcze obowiązkowo wykonane są z równoległej struktury siatki mesh klasy wojskowej oraz bawełny z domieszką włókien herbacianych.
Marvos CRC Pod zalewany jest od góry i posiada certyfikat ISO 8317, który dotyczy ochrony przed dziećmi.

Podsumowanie

FreeMax Marvos X jest ciekawą opcją dla użytkowników, którzy lubią świecące, ciekawie wyglądające zestawy. Na plus na pewno przemawia ilość dostępnych grzałek oraz wygodne zalewanie, które w dużej mierze wyeliminuje wycieki. Minusem z kolei może być szybkie zużycie akumulatora przez światła RGB.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here