Freemax Marvos T 80W – Kolejny stick pod!

0
1906

Jak widać tendencje rynkową, sticki zaczynają wracać w totalnie nowej wersji POD. Już nie jedna firma się na to zdecydowała i bardzo dobrze. Dzięki temu obniża się koszty a użytkowanie jest banalnie proste. Dokładnie tak samo mamy w wypadku nowego Freemax Marvos T 80W!

Specyfikacja:
Wymiary:
27.3 x 125.55 mm
Waga: 126.8 g
Pojemność kardridżą: 4.5 / 2ml
Moc wyjściowa: 20 – 80 W
Pojemność baterii: 3000 mAh

Do wyboru mamy 4 podstawowe kolory: szary, czarny, niebieski i czerwony. Każda z kolorystyk ma czarny przycisk, który idealnie akcentuje się z resztą urządzenia.

Producent twierdzi, że kardridż jest „inspirowany” na poprzednią serie Fireluke. Mówiąc szczerze to ja tu widze totalnie inną inspiracje, zdecydowanie nie poprzednimi atomizerami producenta. Wręcz podobieństw nie widze żadnych. Ale może ktoś je dostrzega.

Grzałki użyte w tym parowniku to Freemax MS Mesh Coil 0.15 na których osiągniemy całkiem pokaźną ilość pary, oraz MS Mesh Coil 0.25 dzięki którym ilość nie będzie przytłaczająca.

Oczywiście sam kardridż jest mocowany do baterii za pomocą magnesu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Magnes wystarczająco mocno trzyma by nic nam się nie odczepiało podczas codziennego użytkowania.

Dioda w przycisku sygnalizuje stan naładowania i jednocześnie podawaną moc na grzałkę:
– Czerwona 60W (0.15) / 40W (0.25)
– Niebieska 70W (0.15) / 50W (0.25)
– Zielona 80W (0.15) / 55W (0.25)

Tak jak mówiłem wcześniej, widzę tu zupełnie inną inspiracje, widać to także w sposobie nalewania. Jest banalnie prosty i sprawdzony, stosowany w nie jednej konstrukcji i nie powinien nikogo zadziwiać czy szokować.

Bardzo przyjemnym rozwiązaniem jest wymienny ustnik 810. Choć czas od wprowadzenia kardridża TPP zdecydowanie temu zaprzecza. Więcej problemów okazało się byc ze zgubieniem ustnika, niż osób które chciały go zmienić. Czy tu będzie podobnie? Zapewne tak.
To czym wyróżnia się faktycznie pośród innych to opcjonalne akcesoria. A dokładnie jedno – szklany kardridż. Oczywiście, dla wielu osób nie ma to sensu, ale dla użytkownika który lubi agresywne aromaty szkło jest wręcz obowiązkowe.

Bateria umieszczona w środku ma pojemność 3000 mAh więc mocy nam tu nie zabraknie. Oczywiście producent wyposażył urządzenie w opcje szybkiego ładowania, która pozwoli na pełne naładowanie w mniej niż 90min.

Cena

39$ to całkiem sporo jak na stick poda, ale jak na sticka to wciąż przystępna cena. Urządzenie nie należy do najtańszych, ale jakości wykonania nie jeden producent mógłby mu pozazdrościć.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here