Aspire Flexus Blok- król ma nowego następce!

0
1758
Aspire Flexus Blok to najnowsze urządzenie z serii Flexus. Operuje na tych samych zespołach grzewczych i zasada działania jest bardzo podobna, ale różni się kształtem i niektórymi parametrami.

 

Specyfikacja:

Bateria większa od klasycznego Flexus’a, ale ogólne wymiary też są nieco większe.
Bardzo podoba mi się to podejście, bo nie każdemu mogły odpowiadać parametry oryginału! Warto nadmienić, że Blok nie będzie się już niestety ładował tak szybko jak poprzednik, ale przynajmniej rzadziej będziecie sięgali po kabel.

 

Kolorystyka:

Wersji kolorystycznych jest 6, możliwe, że w późniejszym czasie pojawi się ich więcej. Biały wydaje mi się najatrakcyjniejszy, ale każdy z nich wygląda dobrze.

 

Budowa:

Zabieg podobny do serii Caliburn, ale kompletnie mi to nie przeszkadza. Znając Aspire, wykonanie będzie na wysokim poziomie!

 

Tak jak wspomniałem wcześniej, model Aspire Flexus Blok ma większą pojemność baterii, bo aż 1200mAh! W poprzednim modelu nie narzekałem na długość pracy na pojedynczym ładowaniu, ale większą pojemnością nigdy nie pogardzę. Dodatkowo, system uzupełniania płynu został zmieniony na wygodniejszy. Nie trzeba się już martwić o gumową uszczelkę.

Oczywiście chipset posiada wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, które mają na celu zwiększenie komfortu użytkowania.

Warto też dodać, że model ten posiada 3 tryby pracy, które opisywałem przy recenzji poprzednika tutaj.

 

Podsumowanie:

Aspire Flexus Blok to ciekawa alternatywa dla poprzedniego modelu serii Flexus. Nie pasują Wam podłużne i smukłe urządzenia? Żaden problem, bo macie teraz Blok’a! Dobre wykonanie, niewielka waga i porządne grzałki? Czego chcieć więcej. Poprzedni model cały czas jest w mojej codziennej rotacji, ale już teraz spokojnie mogę stwierdzić, że ten trafi na moją listę zakupową.

 

Więcej na temat Aspire Flexus Blok znajdziecie tutaj.

Oryginalnego Flexusa możecie znaleźć tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here