Famovape Magma AIO Pod – skromne a zarazem eleganckie

0
1622

Na naszym wspaniałym rynku mamy naprawdę wielu producentów. Domyślić się można, że nie łatwo jest zdobyć „sławę” sporej konkurencji. Famovape (bo taką nosi nazwę) to marka, która nie zdobyła ogromnej popularności w naszych rejonach. Całkiem niedawno zaprezentował poda Magma AIO. Na szczęście nie jest on nijaki i faktycznie może przyciągnąć uwagę.

Magma jak na bardzo mały rozmiar mieści całkiem sporą baterię o pojemności 900 mAh. Pewnie przy tym operuje niewielką ilością mocy? Otóż nie! Oferuje on w pełni regulowane maksymalne 40W. Oczywiście zamontowany został port USB-C, który pozwala na szybkie ładowanie urządzenia. Pierwsze wrażenie? Pozytywne 😀

Jak już wspomniałem, Magma jest niewielka. Zwłaszcza jeśli chodzi o grubość! Jego wymiary wynoszą 50*10*97.6 mm. Do tego zastosowany został panel ze szkła „2.5D” otaczający bryłkę, który imituje obramowanie nowoczesnych smartfonów. Ciekawym smaczkiem jest tutaj OLEDowy wyświetlacz 0,69″. Został on tak zamontowany by nie był widoczny jego kontur jak i sam panel więc przy wyłączonym urządzeniu marne jest szukanie go 😉 Wygląda to naprawdę elegancko i gustownie. Sam interfejs jest naprawdę prosty. Informacje jakie wyczytamy to moc, oporność grzałki, napięcie akumulatora oraz poziom naładowania baterii. Na obudowie znajdziemy również małe, skromne przyciski jakimi są fire, „+” i „-„.

Do wyboru mamy łącznie 6 kolorystyk z czego 5 macie na poniższym zdjęciu a kolor grafitowy przedstawiony jest wyżej 😉

Zbiornik jaki otrzymujemy w zestawie Magma AIO jest o naprawdę nietypowym kształcie.

Mieści on standardowe 2 ml płynu. Uzupełnianie odbywa się poprzez klasyczne wyjęcie gumowej uszczelki. Grzałki są wymienne a zastosowany standard jest autorski o niesprecyzowanej nazwie. Do wyboru mamy 2 rodzaje a konkretniej M1 0.4Ω mesh (20-40W) oraz    M2 1.2Ω (8-15W). Dodatkowo pojawił się również pierścień kontroli powietrza!

 

Cena jaką zapłacimy za Famovape Magma AIO to 40$ co daje około 146 zł. Biorąc pod uwagę resztę konkurencji to taka kwota może wydawać się spora… ale! Musi być ale 😀 Co jak co, estetyki jak i oryginalnego wyglądu nie odbierzemy. Cenicie sobie elegancje i charakterystyczny kształt? Jeśli tak to musicie się nim zainteresować 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here