EXvape eXpromizer V5 MTL RTA – atomizer na piątkę !

0
1365

Dobrze nam znany, a także, popularny u nas atomizer doczekał się kolejnej odsłony, już piątej, czy w takim przypadku EXvape eXpromizer V5 może nas czymś zaskoczyć ? Myślę, że, tak, przyjrzyjmy mu się bliżej.

Specyfikacja

  • Materiał korpusu: stal nierdzewna
  • Typ atomizera : RTA
  • Pojemność: 2 ml
  • Średnica: 23 mm
  • Wysokość: 54 mm z drip tipem, bez 40 mm
  • Złącze: 510
  • Waga: 72 g

Kolorystyka

Do wyboru mamy pięć wersji kolorystycznych, co ciekawe twórcy oznajmili, że nie będzie więcej opcji kolorystycznych, zapytacie czemu ? A no dlatego, że pięć wersji kolorystycznych ma nawiązywać do nazwy V5, jak widzimy, liczba 5 w tym przypadku jest myślą przewodnią.

Budowa

Poprzednie wersje były równie udane co V5 jednak tutaj, została zastosowana metalowa obudowa wraz z logo firmy.

Średnica samego atomizera wynosi 23 mm, wysokość z drip tipem wynosi 54 mm, po zdjęciu drip tipa atomizer ma 40 mm.

Zmiany, które zaszły co do poprzedniej wersji są znaczące. Pierwszą zmianą konstrukcji jest uzupełnianie liquidu — jak widać, teraz mamy wersję przesuwną. Otwór nie jest zasłonięty, wykorzystano pogłębienie poniżej boków atomizera.

Został zachowany górny wlot powietrza jednak i tutaj zaszły pewne zmiany, teraz oprócz punktowych otworów dolotowych dodano podłużny. Sprawia, to wrażenie, że twórcy za wszelką cenę chcieli uzyskać atomizer uniwersalny, co moim zdaniem im się udało.

Sama baza atomizera niewiele się zmieniła, mamy tą samą parę słupków co w poprzedniku system mocowania grzałki jest taki sam, pozwala nam to zamontować jedną grzałkę.

Podsumowanie

Dla fanów MTL z jedną grzałką pozycja obowiązkowa, doskonały deck, bardzo dobrze wykonany korpus, oraz przeloty powietrza sprawiają, że mamy naprawdę do czynienia z uniwersalnym parownikiem, na minus zasługuję chyba tylko uzupełnianie liquidu, nie każdego może przekonać odsuwany top cap.

Cena

Koszt zakupu waha się w granicach 40$ i jest jak najbardziej rozsądna. Otrzymujemy naprawdę bardzo fajny i przyjemny atomizer, który fanów MTL będzie rozpieszczał.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here