EVIO C2 – ODŚWIEŻENIE PRAKTYCZNOŚCI

0
106

JOYETECH ZASKAKUJE NAS PO RAZ KOLEJNY ZE SWOJĄ ULEPSZONĄ WERSJĄ ZNANEGO JUŻ EVIO C. Urządzenie dalej zostaje w swoim prostym i przejrzystym klimacie, gwarantując nam kolejne niezapomniane przeżycia z vapowania!

Krótki opis

Evio C2 to odnowiony i kolejny już produkt z serii EVIO. Zaprezentowany został w czterech wersjach kolorystycznych, jego główny zamysł nie zmienił się za bardzo od poprzednika. Smukłe i delikatne urządzenie połączone z niezapomnianymi wrażeniami smakowymi to właśnie cel tej serii.

Specyfikacje

Czy można zaskoczyć się czymś o wielkości 22,5×12,7×116,6mm? Marka udowadnia nam, że można pokazać coś, co na pewno zaciekawi niektórych użytkowników. Jego maksymalna moc to 18W, a akumulator pomieści, aż 800mAh i naładuje się w 30 minut! Ma wbudowaną aktywację przyciskiem jak i na czujnik co będzie sprzyjało między innymi podczas jazdy. Działa on na grzałkach EN 0.8Ohm mesh dla zwiększenia smaku. Chociaż to wszystko brzmi dobrze, najważniejszym aspektem jest funkcja obrócenia wkładu, by dostosować go pod swój styl palenia (MTL) usta-płuca lub (RDL) bezpośrednio do płuc!

Design

Widzimy dobrą i sprawdzoną prostotę. Sam e-papieros mocno przypomina swojego poprzednika. Port ładowania umiejscowiony jest na dole, dodając wygody, a środek wykańcza przycisk z niewielką diodą LED. Kolory, w jakich go wypuścili to Stellar Brown, Goblin Green, Purple Haze, Space Blue.

Podsumowanie

Gdy spojrzymy na całość, kształtuje się nam estetycznie wykończony e-papieros. Mamy w nim tak naprawdę wszystko, co potrzeba do wysokiej klasy użytkowania. Jego bateria, choć jest mała, powinna wystarczyć w użytkowaniu codziennym. EVIO C2 definitywnie przygotowali, aby zaznajomić ludzi i wprowadzić do świata vape.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here