ELEAF iStick P100 – Mały klocek o dużej mocy

0
1753

Eleaf ostatnio został ostatnimi czasy w tyle. Lecz nie porzucił rękawicy i stworzył POD MOD’a o genialnej specyfikacji! Sami oceńcie jak się prezentuje.

Specyfikacja:

Wymiary: 40 x 30 x 106 mm
Pojemność baterii: 3400 mAh
Moc maksymalna: 100W
Ładowanie: 5V / 2A
Materiał wykonania: Stop cynkowy + plastik
Ekran: 1.14″ TFT

Kolorystyka:

4 kolory, klasyczne i proste. Znajdzie wielu fanów pod względem zarówno designu jak i możliwości. Schowa się w każdej kieszeni.

Ładowanie i akumulator

Akumulator 3400mAh to potężny zapas mocy w tak małym urządzeniu. Ładowanie przez port USB typu C o natężeniu 2A pozwoli naładować go w mniej niż 1.5h. Zatem możecie liczyć także na bardzo szybkie odzyskanie sprawności po naładowaniu.

Tryb SMART

Tryb SMART nie jest niczym nowym, ale jest bardzo przydatny. Dzięki niemu nie spalisz z przypadku grzałki którą zamontowałeś. Co więcej, pozwoli na szybki start urządzenia i wyciągnięcie maksymalnej mocy i smaku z oryginalnych grzałek!

Kardridż

Prosty w obsłudze kardridż trzymany przez magnesy. Grzałkę wrzucamy do środka na zasadzie kapsułki. Nalewanie wygodne od boku poprzez zaślepkę, warto tutaj zaznaczyć, że jest dostęp nawet bez wyjmowania kardridża z urządzenia.

Konektor 510

Pojawił się także oryginalny, sprzedawany osobno adapter 510. Dzięki któremu będziecie mogli przekształcić waszego P100 w boxa na dowolny atomizer!

Budowa

Budowa jest banalnie prosta, przyciski pod ekranem, port z drugiej strony i przycisk power nad ekranem. Kardridż trzyma się na magnesie i ma solidną pozycje, w miejscu na przeloty powietrza montuje się ewentualny adapter na 510.

Cena

31$ w przedsprzedaży, to jeden z najtańszych pod modów ostatnich miesięcy. Za taką cenę zdecydowanie warto!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here