Eleaf iStick i75 – reaktywacja

0
186
Eleaf iStick i75

Eleaf, mimo że nie robi sensacji w ostatnim czasie na naszym rynku to nadal tworzy nowe urządzenia. Niedawno światło dzienne ujrzał Eleaf iStick i75, który jest kolejną wersją dość popularnego urządzenia. Czas wziąć go pod lupę i zobaczyć, co jest w stanie zaoferować.

Eleaf iStick i75 to zestaw, którego zasilanie wyposażone jest we wbudowany akumulator o pojemności aż 3000mAh. Jego maksymalna moc wyjściowa to 75W. Posiada duży, czytelny ekran, na którym znajdziemy jedynie informacje o poziomie naładowania, aktualnej wyjściowej mocy i ewentualnie o wybranym trybie, a tych są dwa: VV oraz VW. Zestaw ma być eleganckim i dobrze leżącym w dłoni urządzeniem. Skórzane wykończenie dostępne jest w czterech kolorach, a podejrzeć je możecie na stronie.

Atomizer, który jest w zestawie to EN Air. Na terenie UE dostępny oczywiście o pojemności 2ml. Atomizer przeznaczony głównie do zaciągania MTL. Górny przepływ powietrza ogranicza wycieki, a sposób zalewania prosty.
Do świeżego atomizera, świeże grzałki! Mają one oddać jeszcze lepiej smak, zapewnić dłuższą żywotność oraz być proste w wymianie, ale powiedzmy szczerze… Każdy to obiecuje. Sposób wymiany grzałek jest identyczny jak w Geekvape Z 2021.

Podsumowanie

Eleaf iStick i75 to żadna nowość na rynku, choć atomizer typowo MTL jest kuszącą propozycją w świecie podów. Ogromny akumulator przy niskich wymaganiach grzałek wystarczy na naprawdę długo, a gdyby jeszcze zapewnienia producenta odnośnie zespołów grzewczych się sprawdziły, to mamy niezłą propozycję dla fanów MTL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here