Eleaf Iore Prime- kopia Vinci?

0
1124

Eleaf IORE PRIME może nas pozytywnie zaskoczyć.

Eleaf IORE PRIME to e-papieros, łudząco podobny do Voopoo Vinci Pod. Czyżby producent po sukcesie swojego kultowego iJusta 3 szukał inspiracji do nowych urządzeń? Znajdźmy więc różnice i podobieństwa.

Specyfikacja:
– wbudowany akumulator 900 mAh
– maksymalna moc wyjściowa 15 W
– pojemność wkładu 2 ml
– USB C

Na wstępie warto wspomnieć, że Eleaf IORE PRIME jest urządzeniem typu pod. Stąd też mała pojemność baterii oraz automatyczne zaciąganie. Jest dość dyskretnym urządzeniem, porównywalnym rozmiarami do wcześniej wspomnianego Voopoo Vinci Pod, więc bez problemu można go zabrać wszędzie.
Ważnym faktem przy częstym użytkowaniu jest to, że kolorowe elementy zostały wykonane dzięki technologii obróbki powierzchni IML co czyni je odpornym na ścieranie.
Warto również zwrócić uwagę, że producent daje nam pięć wariantów kolorystycznych, które prezentują się ciekawie.

Wkłady

Urządzenie posiada wkłady o opornościach 0.8Ω oraz 1.2Ω oczywiście z siatką mesh.
Sposób wlewania liquidu jest dobrze znany z urządzeń Vaporesso. Wystarczy delikatnie odgiąć ustnik i pojawia się miejsce na wlanie płynu.

Suwak do regulacji przepływu powietrza jest umiejscowiony na boku urządzenia-tak samo jak ma to miejsce w Voopoo Vinci Pod.

Akumulator 900 mAh jest dość duży jak na tego typu urządzenie, więc powinien wystarczyć na cały dzień a naładowanie go do 100% zajmie około godziny- przynajmniej tak twierdzi producent na swojej stronie.
Na dole urządzenia z kolei znajduje się ukryta dioda informująca o poziomie naładowania baterii.

Pod posiada całkiem sporo zabezpieczeń. Między innymi jest to ochrona przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem czy zwarciem.

Podsumowanie

Podsumowując Eleaf IORE PRIME jest małym, dyskretnym urządzeniem, które łączy w sobie wygodne rozwiązania. Nie ma w sobie żadnych innowacji. Zwykły pod, który na pewno nada się na codzienne użytkowanie.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here