Ehpro Fusion Kit 2w1

0
1347
Z pewnością jest to zestaw, który wyróżnia się spośród produktów konkurencji. Mało na rynku rozwiązań, w których możemy sterować pracą obu grzałek osobno w 1 parowniku. Dzisiaj słów kilka o produkcje od Ehpro – Fusion Kit 2in1.

Spory zawodnik – i do tego trzeba będzie się przyzwyczaić. Mimo tego,że wymiary na obrazku nie są porażające to cały zestaw należy już do tych większych i cięższych. Przy ” biurkowym ” użytkowaniu waga oraz wymiary zestawu zupełnie nie przeszkadzają, ale całość nie nadaje się do noszenia w kieszeni .. portki opadają 😀
Cała konstrukcja jest solidna, dobrze spasowana i przemyślana. Klapka po ponad 3 tygodniach używania nie luzuje się i nie wyrabia.

  

Elektronika – Serducho zasilane jest 2 akumulatorami 18650. Chip pozwala na jednoczesną obsługę 2 grzałek z regulacją mocy każdej z nich osobno. W trybie pracy regulacji grzałek osobno mamy wyjściowo 100W na każdą z grzałek.
Przełączając się na obsługę 1 grzałki ( 1 zestawu ) mamy do dyspozycji 150W.
Ekran zasilania jest  jasny i czytelny a sama obsługa i zmiana parametrów bardzo intuicyjna.

Przycisk fire jest dość duży i łatwo go wyczuć pod palcem – jego praca zmienia się delikatnie po kilku tygodniach używania – robi się odrobinę bardziej miękki, ale nadal czuć wyraźny klik przy naciskaniu.
W ostatnim czasie wielką popularnością cieszą się zasilania a nawet parowniki, które mają podświetlenie – tutaj też ono występuje, ale w skromnej i przyjemniej dla oka formie.

Parownik RDTA, który otrzymujemy w zestawie to w zasadzie znana wszystkim konstrukcja usprawniona jedynie o dodatkowy obwód pozwalający na odseparowanie obu grzałek. 2 osobne regulacje, 2 osobne grzałki, 2 osobne smaki płynów – a jak to jest w rzeczywistości ?

Moim skromnym zdaniem całość jest przekombinowana. Pomysł na chmurzenie 2 smaków płynów w moim przypadku mało się sprawdzał – niezależnie od mieszanek. Jeżeli miały by to być mieszanki prostych smaków takich jak jabłko i mięta czy malina i cytryna – spoko, ale w dobie premixów, które składają się z kilku aromatów – mieszanie ze sobą 2 już wcześniej mocno pomieszanych smaków – średnio się sprawdza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here