DUO od misiów z Go Bears – podwójnie w palnik po kubkach smakowych

1
8575

Było dobre jednolite MONO – to umieszali dwu smakowe DUO. Z przecieków wiadomo,że przez jeden ze smaków Tymbark jabłko mięta przestaje się sprzedawać – a ludzie zamiast pić – chmurzą 😀

Powiem króciutko o 3 smakach – tych, które przejarałem już grubo – a nie jak Ci dobrzy recenzenci opisuję po spróbowaniu na palec.

Truskawka z Kiwi – bardzo delikatne, lekko i przyjemnie słodkie – nie gryzie, nie zamula – jak dla mnie to idealny codzienny sosik!

Jabłko z ananasem – tutaj jestem lekko rozczarowany 🙁 Jabłko jest dla mnie za mało wyraziste, zaś ananas bardzo specyficzny – jak taki tani ananas z puszki. Połączenie smaków nie jest złe, ale u mnie na długo nie zagości. Jestem cukrowy chłopak – lubię mocny wyrazisty smak i słodycz, której tutaj mi brakuje ..

Pitaja z gruszką – większość to robiła – raczej nikt publicznie się nie przyzna … waliliście gruchę pewnie nie raz … wynik był mniejszy lub większy, pod rekord pewnie daleko 😀 Ja tej gruchy wywaliłem ponad 40ml w dwa dni i bezapelacyjnie jest sztos. Nie opowiem Wam historii jak to za dzieciaka .. prosto z drzewa .. i w ogóle – pitaję z gruchą trzeba bezapelacyjnie kupić !

[g]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here