Nowość od VooPoo Drag M100S!

0
3375

Drag M100S Mod to kolejna już odsłona znanej wszystkim serii Drag od jednego z faworytów rynkowych VooPoo, lecz przed zachwytem  — należy się przyjrzeć —  czy nie dostajemy przypadkiem czegoś odgrzanego na szybko.

Zaczynając od specyfikacji, w Dragu m100s dostajemy sprzęt z zakresem pracy na 100 W, co wydaje się  zdrowym rozwiązaniem —patrząc na zakres rezystencji grzałek sięgających 0.15Ω. Wielkim plusem jest konstrukcja zapewniająca miejsce dla akumulatorów 21700 oraz adapter pozwalający swobodnie korzystać z baterii 18650. Najciekawsza wydaje się wzmianka o ankiecie dedykowanych użytkowników marki VooPoo, mającej na celu wyodrębnić 4 najczęściej ankietowane materiały grzewcze, w celu usprawnienia (pionierskiej) w tej kategorii technologii TC.

.

Na stronie producenta dostajemy informacje — oprawione piękną grafiką – E-papieros zasilany przez GENE. Posiada zintegrowany układ TT 2,0. Nie miałem jeszcze do czynienia z tym układem, chociaż chciałbym dostać coś tak dobrego, jak stary dobry IPV-4. Szaty graficzne, jakimi producent ozdabia urządzenia, kupują mnie całkowicie, jestem w stanie pokusić się o stwierdzenie, iż większość serii Dragów — a szczególnie Drag M100S Mod – to najbardziej estetyczne oprawy, z jakimi miałem okazję pracować — zagarnęły sobie serca wielu ludzi, stając się sztandarem i trendem w przybywającej rodzinie e-papierosów. Materiały, z jakich składa się MOD, to stop cynku + ciemne drewno, które są odpowiednie do konstrukcji solidnego sprzętu, który miałby posłużyć dłuższy okres.

 

.

Słów kilka o atomizerze. UForce- L Tank, dostajemy klasyczny już system górnego nawiewu, który przyczynia się do ograniczenia wycieku płynu. Oprócz tego ulepszona wersja grzałek PnP z serii TW. Atomizer nie jest żadnym odkryciem, sprawdzi się w rękach początkujących użytkowników, natomiast w swoim zakresie cenowych ma o wiele lepszą konkurencje, chociażby od Aspire. 
Jednak użytkownicy m100s powinni zostać mile zaskoczeni podczas wymiany zespołu grzewczego, który dostępny jest w szerokim zakresie oporności oraz aż dwóch generacjach! Czego nie można powiedzieć o konkurencji takiej jak Zeus lub Huracan. Doznania smakowe powinny zadowolić większość osób —  technologia daleka od RTA —  oferuje jednak wygodę, łatwą dostępność oraz prostotę użytkowania.


Podsumowanie: jest to sprzęt z dużym potencjałem, oferujący ciekawy system pracy oraz estetykę, natomiast nie wyróżnia go nic, co by już VooPoo nie zrobił. Zależnie od zakresu cenowego, okaże się być dobrym wyborem, szczególnie dla nowych w branży związanej z e-papierosami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here