Voopoo Drag 3 TPP-X – kolejne odświeżenie

0
3230
źródło: voopoo.com

Już wielokrotnie zaznaczałem, że nie jestem fanem reanimowania znanych urządzeń przez producentów. Tym razem jest to wymuszone nowym atomizerem. Czy Voopoo Drag 3 TPP-X to delikatny krok naprzód? Sprawdźmy.

Specyfikacja:
Atomizerem znany z odświeżonych wersji Drag S/X, czyli S/X Pro. Pierwsze wrażenia wśród użytkowników są całkiem pozytywne. Zdecydowane pochwały otrzymuje przebudowany system zalewania, który znajduję się na boku atomizera w jego górnej części.

Zespoły grzewcze:
źródło: voopoo.comTutaj nie mamy żadnej zmiany. W Drag 3 TPP-X dostajemy znane z poprzednich generacji grzałki typu DM. Ich odbiór jest dosyć specyficzny. Konsumenci je uwielbiają albo nienawidzą, ciężko znaleźć opinie, która będzie wyważona.

System uzupełniania płynu:źródło: voopoo.comO systemie zalewania pisałem wyżej więc nie będę się powtarzał.

Wersje kolorystyczne:
źródło: voopoo.comźródło: voopoo.com

W przypadku dostępnych kolorów nie mamy żadnej rewolucji. Voopoo stawia na stonowane wersje kolorystyczne skierowane do użytkowników, którzy nie szukają przesadnych kolorów.

Innowacje:
źródło: voopoo.comźródło: voopoo.com

Voopoo Drag 3 TPP-X w końcu zaoferuje konsumentom to o co proszono od dawna. Uniwersalny deck z gwintem 510, który pozwoli na używanie również aotmizerów na grzałki PNP oraz bazy RBA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here