DOVPO x BP Mods Hilt Mod – ciekawa, nietypowa propozycja

0
1102

Zdecydowanie można stwierdzić, że producent jakim jest DOVPO nie trzyma się powszechnego trendu na rynku i wypuszcza urządzenia zadowalające całkiem sporą liczbę klientów. Tym razem postawili na kolaboracje z BP Mods (Ci od Pioneer RTA) i stworzenie box moda bazującego na mosfecie jakim jest Hilt.

Hilt zasilany jest akumulatorem 18650 bądź 18350 (po dokupieniu mniejszej obudowy). Moc podawana jest w napięciu gdzie do wyboru mamy 3 rodzaje, 3.5V, 3.8V oraz 4.2V. By zmienić wartość, wystarczy nacisnąć szybko przycisk fire 3 razy. Zakres oporności jednak jest całkiem wąski gdyż wynosi on 0.45-3.0Ω. Przy takim typie urządzenia? Ma to trochę sens i można wybaczyć.

Hilt jest naprawdę niewielkich rozmiarów wynoszących 31.5*26*80.1 mm (w wersji na 18650). Można podzielić go na dwie części, na mosfet oraz obudowę. Sam mosfet wyposażony został w przycisk fire z diodą LED, która informuje nas o wszelakich zabezpieczeniach oraz o poziomie naładowania baterii poprzez dwu krotne naciśnięcie. Obudowa zaś jest wykonana ze stopu aluminium i jedyne co na niej znajdziemy to odkręcany kapsel na spodzie.

Do wyboru mamy 3 kolorystyki widoczne na zdjęciu poniżej.

Konektor jak i sama obudowa pozwalają na zamontowanie atomizera o maksymalnej szerokości wynoszącej 26 mm. Jednak w pudełku znajdziemy tzw. „beauty ring” i to w dwóch sztukach. Jeśli chcemy zamontować atomizer o szerokości 24 mm bądź 22 mm to bez problemu możemy to zrobić w taki sposób by to estetycznie wyglądało dołączając, któryś z tych „adapterów”.

Cena jaką nam przyjdzie zapłacić za DOVPO x BP Mods Hilt to 60$ co daje 221 zł. Trzeba przyznać, że nie jest to urządzenie, które poszukuje ogół niemniej jednak osoby znające się trochę na EIN i lubiące zasilania pół-mechaniczne powinny się zainteresować tym modelem. Możliwość doboru typu akumulatora jak przy tym wielkości obudowy? Przemyślane i przydatne. Jak dla mnie bomba! Wiem co chcę sobie sprawić na święta 😀

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here