Dovpo Topside Dual SE – potężniejsza wersja squonka idealnego

0
3909

Dovpo – każdy kto choć trochę lubuje się w squonkowaniu zna tą firmę, a to dzięki ich genialnemu wynalazkowi jakim jest Topside 90W. Świetne wykonanie, bardzo dobra kultura pracy idące w parze z mega innowacyjnym systemem napełniania butelki bez potrzeby wyjmowania jej z boxa sprawia, że Topside 90W jest jednym z najlepszych produktów w swojej klasie. Autorem tego świetnego rozwiązania jest Brian Herb, bliżej znany społeczności YouTube jako The Vapor Chronicles. Brian jest, po za Topside, najbardziej znany z zaprojektowania we współpracy z Digiflavor jednego z najlepszych rda na rynku – Drop RDA.

Ale, że na rynku jest dużo atomizerów rsa na dwie grzałki Dovpo wyszło naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i wypuściło na rynek większą i potężniejszą wersje TopsideTopside Dual w wersji zwykłej oraz SE czyli special edition, którą dla Was dziś opiszę.

Box wykonany jest w całości z aluminium, które daje nam wrażenie solidności podczas trzymania boxa w ręku, wpływa także na jego wagę, bo pomimo pokaźnych rozmiarów Topside Dual SE wcale nie jest hiper ciężki. Całość ma bardzo ergonomiczny kształt i pięknie układa nam się w ręku. Urządzenie bardzo przypomina swojego starszego brata, z tą różnicą, że w środkowej części body zostało znacząco poszerzone aby zmieścić dwa ogniwa 18650. Z racji swoich wymiarów box spokojnie przyjmuje atomizery do średnicy 28 mm. Zastosowany w środku chip jest bardzo potężny ale też bardzo prosty w obsłudze, wejście do menu odbywa się poprzez wciśnięcie na raz przycisków – i fire. Menu bardzo proste i intuicyjne, zawarto w nim takie funkcje jak:

– VW

– VV ( tu bardzo wysokie wartości maksymalne, aż 12 V co porównywalne jest z chipami       DNA od Evolve )

– TC (nikiel, tytan i ss)

W sekcji statystyk znajdziemy licznik buchów i czas jaki spędziliśmy na zaciąganiu się. Chip jest na tyle potężny, tak intensywnie oddaje moc i tak specyficznie pracuje, że jestem skłonny pokusić się o stwierdzenie, że jest to chipset w jakimś stopniu oparty o architekturę chipów Yihi, zwłaszcza, że istnieje także wersja Topside Dual Carbon z chipem właśnie Yihi na pokładzie.

Kilka słów o butelce. Tak jak w poprzedniej wersji do uzupełnienia  płynu nie trzeba demontować butelki, wystarczy odkręcić nakrętkę z górnej części boxa.

Rozwiązanie mega wygodne i sprawiające, że squonkowanie nigdy nie było aż tak proste. Warto zaznaczyć, że butelka ma pojemność aż 10 ml co jest wynikiem ponad normę.

Warto zaznaczyć, że urządzenie wspiera szybkie ładowanie 2A, ale jak zawsze rekomendujemy zakup zewnętrznej ładowarki.

Podsumowując, jeden z najlepszych dual squonków na rynku, nie awaryjny, prosty w obsłudze, potężny, mimo metalowej konstrukcji dość lekki, i przyjmujący atomizery o dużych średnicach.

Troche technikaliów:

– wymiary 88.5/54/42 mm

– wykonany ze stopu aluminium

– moc maksymalna 200 W

– start od 0.08 ohm

– butelka o pojemności 10 ml

Topside Dual SE występuje w czterech kolorach:

– black & blue

– black & gold

– black & red

– black & grey

Powyższa recenzja powstała we współpracy ze sklepem Newvaping

Topside Dual SE w świetnej cenie z kodem rabatowym CL15

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here