Dovpo Themis Box Mod – budżetowy i praktyczny

0
2242

Dovpo Themis Box Mod to zasilanie na dwa ogniwa mające trafić do jak największej grupy odbiorczej. Producent zasłynął urządzeniami z wyższej półki opartymi o elektronikę DNA. Czy wydanie takiego produktu to dobre posunięcie ?

Wygląd i konstrukcja

Dovpo Themis Box Mod to minimalizm i prostota przy zachowaniu odpowiedniej ceny. Dovpo zaznacza, że to zasilanie jest wykonane dobrze a jego obsługa, nie powinna sprawić problemu osobom zaczynającym swoją przygodę z e-papierosami.

vape-poland-dovpo-themis-box-mod-5Na froncie umieszczono wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala, na którym znajdują się wszystkie podstawowe informacje, a jego kolor możemy dostosować do własnych preferencji.

vape-poland-dovpo-themis-box-mod-6Dovpo Themis Box Mod zasilany będzie dwoma zewnętrznymi ogniwami 18650. Dwa akumulatory zamontujemy za tylną klapką prawdopodobnie opartą na magnesach. Moc wyjściowa, jaką będzie dysponować zasilanie to 220 W, dzięki czemu nakręcimy na niego każdy parownik, który się zmieści.

vape-poland-dovpo-themis-box-mod-4Mod pracuje w 5 różnych trybach. Mniej zaawansowani użytkownicy ustawią odpowiednią ilość watów, a dla cięższych graczy są trzy tryby kontroli temperatury. Sam nie korzystam z takich rozwiązań, ale wiem, że są tego fani. Jednakże sięgają oni raczej po urządzenia z zupełnie innej półki cenowej.

Kolorystyka

vape-poland-dovpo-themis-box-mod-7Dovpo Themis Box Mod występuje w 4 wariantach kolorystycznych, w których znajduje się klasyczna czerń, ale nie ma za to srebra. Dla wielu może być to wada, gdyż srebrny to jeden z dwóch podstawowych kolorów parowników. Podoba mi się jednak róż, ponieważ nie zbyt często widuje się ten kolor.

Opakowanie

W pudełku znajdziemy Themisa oraz kabel do ładowania oczywiście w standardzie USB C. Akumulatory musimy wliczyć w koszt zakupu urządzenia, ale to sprawa oczywista. Warto wyposażyć się także w dedykowaną do nich ładowarkę, szczególnie jeśli to nasz pierwszy sprzęt.

Podsumowanie

vape-poland-dovpo-themis-box-mod-3Nowy produkt Dovpo wywołuje we mnie delikatnie mieszane uczucia. Zamysł moda dla początkujących, konkurującego z Aegisem Legendem czy też Dragiem od VooPoo jest dobry, ponieważ daje konsumentom wybór. Jednak jeśli chodzi o moją opinie Dovpo to jednak marka mająca swoją renomę wśród użytkowników wyższego stopnia zaawansowania. Themis raczej nie trafi do mojej kolekcji, a ja z niecierpliwością wyczekuje na kolejne produkty oparte na elektronice DNA, bo nimi właśnie Dovpo słynie.

Więcej na temat Dovpo Themis Box Mod przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here