Dovpo RIVA DNA250C – kolejny imponujący MOD

0
2204

Dovpo robi wrażenie, od momentu wejścia na rynek tak naprawdę nie wykonało fałszywego ruchu, imponują jakością wykonania sprzętów, a także chipsetem DNA250C, właśnie ten zagościł w urządzeniu o nazwie RIVA.

Specyfikacja

Wymiary: 39.5mm*43mm*80mm
Materiał Wykonania: Stop cynku + Skóra
Waga: 151g
Zasilanie: 2 akumulatory 18650
Zakres napięcia wyjściowego: 0.2v – 8.0v
Zakres mocy: 1.0W – 200.0W
Ekran: 0.96”
Ładowanie: Micro USB 5V/2A

Kolorystyka

Do wyboru mamy 9 różnych odsłon, co daje nam pewność, że znajdziemy kolor, który będzie odpowiadał naszym gustom. Elementy skóry znakomicie uzupełniają się z obudową w różnych kolorach, co naprawdę daję nam przyjemny wizualny efekt.

Zasilanie

Riva zasilany jest dwoma akumulatorami 18650 co pozwala nam cieszyć się urządzeniem przez parę ładnych godzin, a jeśli nie starczy nam tyle zapasu energii to z łatwością przyjdzie nam wymienić na drugi komplet akumulatorów.

Klapka jest solidnie wykonana, co powinno pozwolić nam uniknąć kłopotów z niedomykaniem lub efektem „latającej” klapki.

Zabezpieczenia

Mod posiada liczne zabezpieczenia, dzięki którym będziemy mogli, spokojnie korzystać z urządzenia nie martwiąc się, że, coś nam się przytrafi.

Funkcje

Najciekawszą funkcją Rivy jest to, że posiada system replay, pomysł polega na tym, że kiedy podczas zaciągania znajdziesz swój najlepszy smak, możesz nagrać ten moment, a następnie wybrać tryb Replay i powinieneś uzyskać ten sam smak za każdym razem. Dość ciekawe i powiem, że mocno mnie to interesuję.

Chipsety DNA 250C i 75C przyniosły nam również funkcję doładowania, którą można ustawić i która pozwala zwiększyć początkową moc.

Podsumowanie

Jeśli chodzi o wydajność, chipset DNA 250C mówi sam za siebie. Jedyną wadą, na którą skarżą się użytkownicy, chociaż nie przeszkadza to w użytkowaniu to chwiejny przycisk fire. Riva naprawdę daję radę i jest sprzętem, który jest wart uwagi, dzięki kilku bajerom które mamy takie jak zmiana tła, wgrywanie własnych obrazów itd. pozwala nam nieźle się bawić a przy tym oddawać wszystko, co w sprzęcie najlepsze.

Cena

Wartość urządzenia, nie jest mała, bo jest to około 110$, czyli niecałe 450 zł. Koszt dość duży, ale za tak wykonany sprzęt uważam, że warto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here