DOVPO Odin Mini – Mały ale wariat !

0
2280

Dovpo Odin Mini pomimo niewielkich wymiarów, został zaprojektowany do współpracy z akumulatorem 21700. Sterowanie pracą urządzenia zrealizowano, bazując na układzie Evolve DNA75C, oferującego świetną wydajność energetyczną, wygodę w użytkowaniu i wiele możliwości dostosowania do preferencji użytkownika.

Specyfikacja

  • Wymiary: 90,5 mm na 36,3 mm na 32 mm
  • Zasilanie: Akumulator 21700
  • Zakres mocy wyjściowej: 1-75 W.
  • Zakres regulacji temperatury: 200-600 / 93-316
  • Konstrukcja ze stopu aluminium
  • Kolorowy ekran TFT 0,96 cala

Kolorystyka

Odin Mini jest dostępny w czterech kolorach, producent poszedł w klasyczne kolory, nie znajdziemy tutaj wymyślnych kolorów typu rainbow, co osobiście dla mnie jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż klasyczne odsłony bardziej do mnie przemawiają, niż fikuśne kolorki w przypadku modów.

Funkcje

Podobnie jak Odin 250C, Odin Mini ma ciekawą funkcję Replay, pozwalającą zapisać najlepsze puffy i na ich podstawie ustawiać parametry na najbardziej zadowalającym użytkownika poziomie. Daje nam to możliwość uzyskania, za każdym razem najlepszego smaku z naszych ulubionych premixów.

Wiele parametrów pracy moda, a także wygląd jego ekranu można całkowicie dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań. Pełnie możliwości znajdującego się w nim układu DNA75C można wykorzystać w połączeniu z oprogramowaniem EScribe.

Budowa

W porównaniu do wcześniejszych produktów tej serii Odin Mini wyróżnia się przede wszystkim mniejszymi wymiarami. Boczne wycięcia powodują, że mod wygląda na naprawdę stylowy. Nie dajmy się jednak zmylić mały wymiarom Odina. Górna część urządzenia jest wystarczająco duża, by zmieścić parowniki o średnicy do 26 mm.

Cena

Producent wycenił Odina na 599zł, uważam, że cena jest wysoka jednak za sprzęt tej jakości zdecydowanie warto, wszystko, co oferuję nam ten sprzęt, zwróci się w postaci naszej satysfakcji i zadowolenia z użytkowania.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here