Dovpo Blotto Max RTA – będzie grubo?

0
1192

Wyciskanie sprawdzonej marki na rynku e-papierosów zdarza się częściej niż porażki polskich piłkarzy. Czasem producent robi krok naprzód, ale jeszcze częściej jest to jedynie jechanie na sentymencie użytkowników. Czy Dovpo Blotto Max RTA pozytywnie nawiąże do swojego poprzednika? Przekonajmy się.

Nigdy nie miałem możliwości korzystać z pierwszej wersji Blotto RTA, ale wielu znajomych bardzo pozytywnie mówiło o tym atomizerze. Jakość oddawanego smaku i gęstość chmury umieszczana była na szczycie rankingów budżetowych atomizerów. Dovpo postanowiło to wykorzystać i wypuścili odnowioną wersję wzbogaconą wersję.

Specyfikacja:
źródło: dovpo.comPierwszą rzeczą jaka przykuwa uwagę jest spora szerokość atomizera. 28mm średnicy mocno ogranicza liczbę urządzeń na których Dovpo Blotto Max będzie się mieścić lub wyglądać estetycznie. Pojemność 6.2ml (po założeniu szkła typu bubble) jest dosyć spora i pozwoli na długie godziny wapowania bez konieczność uzupełniania płynu.

źródło: dovpo.comBaza RBA:
źródło: dovpo.comBaza RBA pomieści spore wytwory wyobraźni osób, które samemu kręcą grzałki. Ciekawe rozwiązanie dolotu powietrza powinno zapewnić pozytywne doznania smakowe nawet na dosyć potężnych grzałkach.

Warianty kolorystyczne:
źródło: dovpo.comDovpo Blotto Max możemy kupić w klasycznych, stonowanych kolorach co według mnie jest zdecydowanym plusem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here