DotStick Revo-rewolucja w akumulatorach?

1
2503

DotMod DotStick Revo

DotMod zaskoczył już nas jako producent swoimi sprzętami, a i tym razem zaszczycił konsumentów swoją pomysłowością dzięki DotMod DotStick Revo. Zmiana akumulatora na całkiem inne, nowe rozwiązanie jest bardzo obiecująca. 

DotMod DotStick Revo jest e-papierosem o niewielkich rozmiarach, który jak nazwa wskazuje, jest stickiem. Urządzenie maksymalnie rozpędzi się do 35W, ale nie ma regulacji mocy. E-papieros dostosuje energię pod użytą grzałkę. Stick został wyposażony nie w akumulator a w superkondensator. Zmienia to wiele. Superkondensator o pojemności 700 mAh naładuje się w 5 minut, ale pod warunkiem użytej ładowarki 30W (sprzedawana osobno). Natomiast akumulator litowo-jonowy o tej samej pojemności będzie się ładował około 30/40 minut. Robi różnicę. W dodatku superkondensator może wytrzymać nawet do 15 000 ładowań i rozładowań przy minimalnej degradacji. Akumulator za to przy 300 razach z takim samym ubytkiem a jeszcze zależy czy ładowany w zewnętrznej ładowarce, czy USB. To wszystko składa się na wygodę użytkowania, ale i dłuższą eksploatację urządzenia. Widać rynek szuka nowych rozwiązań na wydłużenie pracy urządzenia, bo nie tak dawno światło dzienne ujrzał Aspire Vilter Pro ze swoim przenośnym powerbankiem.
DotMod DotStick Revo

Wkład

DotMod DotStick Revo wyposażony we wkład kompatybilny z dotychczasowymi grzałkami Dotcoils w zakresie oporności 0.3Ω-0.9Ω, które wykonane są z mosiądzu i wyposażone standardowo w siatkę mesh. Dostosowany pod zaciąganie MTL jak i DTL.
Warto również wspomnieć, że wkłady są dostępne w sześciu kolorach a ustniki do nich w aż ośmiu, co daje użytkownikowi sporo opcji kolorystycznych.

Podsumowanie

DotStick Revo jest na pewno innowacją na rynku pod względem sposobu zasilania. To urządzenie na pewno znajdzie swoją rzeszę fanów tak jak dotychczasowe sprzęty od tego producenta. E-papieros, który można ładować 100 razy więcej bez ubytku na akumulatorze, mówi samo za siebie.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta.

 

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo wygodny sprzęt, ładowanie trwa niecałe 5 minut. Smak jak to w mesh’u, dosyć słodki. Trzy tryby mocy(zmieniamy przez trzy-klik). Idealny jako sprzęt startowy według mnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here