Dollar Premix by Vapy – Złote, a skromne :)

0
5973

Premixowych nowości ciąg dalszy ! Dzisiaj słów kilka o Dolarach – linii 5 smaków spod skrzydła Chemnovatic.

 

Jest słodko i po przerobieniu całej linii mogę śmiało stwierdzić,że to linia dla chmurzących lubiących słodkie premixy.

Zacznę od klasycznego, zielonego dolca – połączenie maliny z aloesem. Bardzo fajne i lekkie połączenie wyrazistej maliny z fajnym uzupełniającym podkładem aloesu. Całość zaprawiona jest chłodzikiem, który na długo pozostaje w paszczęce – na lato bajlando !

 


Dollar brown – Herbatka owocowa – uwielbiam wszelakie mixy z herbatami, przerobiłem ich sporo, ale łatwo jest zatracić granice w dawce aromatu/słodzika. W tym przypadku aromatu jak dla mnie jest odrobinkę zbyt mało, zaś za dużo słodyczy, która delikatnie tłumi na prawdę aromatyczną kompozycję. Na języku po chmurzeniu czuć cytrynowy posmak.

 


Dollar RED – poziomka z liczi oraz truskawką – słodko, owocowo i wyraziście – truskawa schowana za poziomką i specyficznym smakiem liczi i tyle w temacie 🙂

 


Dolar Blue – Cukierki lodowe – Niezmiennie od lat mają swoich fanów, wiele osób szuka dobrych cukierków lodowych a te warte są spróbowania. Są odpowiednio słodkie i dość mocno odświeżające – da się wyczuć lekko mentolową nutę, która potrafi dać ostro w palnik przy wyższych mocach 😉 

 


Na koniec zostawiłem sobie fioletowego dollarka – arbuz jak najbardziej, ale nie podpadła mi tutaj borówka amerykańska – coś mi tutaj nie zgrywa się w całość, po prostu .. nie umiem tego inaczej określić ..
Gusta są jak … Ile osób tyle smaków a powyższe opisy to moja prywatna ocena tych soczków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here