Digiflavor XP 77W Kit-świecący zestaw

0
2279

Digiflavor XP 77 W

Digiflavor był zawsze skupiony na tworzeniu atomizerów RTA/RDA, ale tym razem zaszczycił nas zestawem Digiflavor XP 77 W. Czy poza futurystycznym wyglądem producent może nas czymś zaskoczyć? Trzeba sprawdzić!

Digiflavor XP 77 W to niewielki zestaw zasilany wymiennym ogniwem 18650. Moc, jaką poda to maksymalnie 77 W. Na przodzie producent umieścił ekran. Nad nim znalazło się pokrętło do regulacji mocy urządzenia, które pełni również funkcję „fire button”. Interesujące jest to, jak długo to pokrętło będzie poprawnie działało. Pod wyświetlaczem znalazł się suwak, który odblokuje nasze urządzenie, zablokuje bądź sprawi, że tylko regulacja wat będzie unieruchomiona. Taki pomysł, ale w mniej zaawansowanej formie można spotkać w GeekVape Aegis Legend 2.
Digiflavor XP 77 W można spotkać w ośmiu kolorach, a dokładny podgląd ich znajduje się na stronie producenta.

Digiflavor XP 77 W

Zasilanie posiada oświetlenie LED, którego kolor użytkownik może sam wybrać.

Digiflavor XP 77 W

Atomizer to Digiflavor XP Pod z dolnym przepływem powietrza oraz dolnym uzupełnianiem liquidu. Fani grzałek GeekVape P Series będą zadowoleni, ponieważ ten atomizer został właśnie w nie wyposażony. Te dobrze znane grzałki były już wykorzystane w GeekVape Aegis Boost Pro. Dostępne są w opornościach 0.2Ω (60 W-70 W) oraz 0.4Ω (50 W-60 W), więc 77 W, które może maksymalnie osiągnąć zasilanie, w zupełności wystarczy.

Podsumowanie

Digiflavor XP 77 W będzie dobrym wyborem na zestaw startowy, ale trzeba pamiętać, że nie do każdemu użytkownikowi będzie odpowiadała regulacja mocy za pomocą pokrętła. Dużym plusem jest wykorzystanie popularnych grzałek, których dostępność będzie bezproblemowa jeszcze przez pewnie długi czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here