Demon Killer Fod Kit – zdecydowanie wyróżnia się wyglądem

0
934

Demon Killer znany jest głównie z produkcji akcesoriów do e-papierosów czy drutów oporowych bądź tzw. „grzałek”. Za sobą mają również niedużą gamę urządzeń takich jak atomizer sub-ohm czy pody. Tym razem postanowili wypuścić nowego poda który wyglądem ma zdecydowanie wywoływać uczucie prestiżu. Spójrzmy teraz więc co ciekawego Demon Killer Fod Kit oferuje.

Fod Kit został uzbrojony w niedużą baterię wynoszącą 580 mAh. Patrząc na wymiary urządzenia można powiedzieć, że jest to najzwyklejszy standard. Maksymalna moc wyjściowa to 11W, która delikatnie spada wraz z rozładowaniem baterii. Czego się nie spodziewałem to tego, że znalazł się port USB typu C. O prądzie ładowania niestety nic nie wiadomo lecz nie zmienia to faktu, że bateria naładuje się pewnie w ciągu godziny.

Bryłka Fod Kit została zrobiona ze stopu cynkowego co daje całkiem spory ciężar wynoszący 94,5 grama. Całkiem spory ciężar ze względu na nieduże wymiary 23mm*15mm*112mm (jest tylko delikatnie wyższy od Smok Novo 2). Warto oczywiście się odnieść do ogólnego diamentowego wyglądu. Zdecydowanie Demon Killer postawił na „prestiż i bogactwo”. Zamontowanych zostało 40 małych (na pewno nie prawdziwych) diamencików. Sam przycisk fire ma wygląd całkiem sporego diamentu w którym dodatkowo została zamontowana dioda LED informująca o pracy baterii. Nad przyciskiem znalazł się również wygrawerowane logo diamentu. Do wyboru jest tylko jedna kolorystyka widoczna na zdjęciu poniżej a konkretniej jest to gunmetal.

Dołączane do zestawu 2 kartridże mają pojemność wynoszącą 2 ml. W środku znajdują się zintegrowane grzałki 1.0Ω. Niestety nie jest to standardowy już mesh. Demon Killer twierdzi, że jedno zalanie płynem starczy na około 350 zaciągnięć. Można stwierdzić, że jest to pokaźna liczba. By móc uzupełnić zbiornik trzeba wyjąć uszczelkę umieszczoną na boku. Koszt jednego kartridża wynosi około 4$ czyli norma.

Za całość przyjdzie nam zapłacić 30$. Czy Demon Killer Fod Kit jest tego wart? Zależy na co patrzeć. Pod względem specyfikacji nie ma dużego szału. Jednym wyróżniającym elementem zdecydowanie jest zamontowany port USB-C. Pod względem prestiżu i wyglądu można powiedzieć, że warto. Jest to naprawdę oryginalny pod na rynku i na pewno nie jedna osoba zawiesi na nim oko 😀

(I)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here