Dark Line Longfill – kolejna recenzja nowości od VTP!

0
3888

Dark Line Longfill po raz kolejny trafia na naszą stronę dzięki uprzejmości firmy VTP, otrzymałem nowości, które dla was przetestowałem, a teraz czas na opisanie tych doznań smakowych, dziś na tapecie lądują aż 4 nowe smaki !

Sprzęt

Testy odbyły się na dwóch parownikach, pierwszy to Digiflavor Torch RTA, drugi zaś na grzałki stockowe 0.4 w Zeusie Sub ohm. Klasycznie, chociaż w poprzedniej recenzji korzystałem z parownika RDA, w tej postawiłem na RTA, grzałki to Framed Staple z Fat Cloud.

Coconut

Pierwszy smak z nowości wprowadzonych przez Panów z VTP, smak jak najbardziej wyrazisty i słodki, bardzo przyjemny na finiszu, na wdechu na RTA czuć po prostu ten kokos i to jest to, czego oczekiwałem od tego smaku, żadnych udziwnień tylko proste oddanie smaku, na Zeusie natomiast na grzałce typu mesh, mocno wyciąga słodycz, jednak nadal pozostaje przyjemny, dla mnie jak najbardziej idealny, gdy chcemy odejść od klasycznych smaków i iść w stronę czegoś deserowego.

Caramel

Tutaj jak nazwa wskazuję mamy do czynienia ze słodyczą, od samego początku czuć, że będzie to przygoda cukrem płynąca i taka faktycznie jest. Słodki karmel bardzo intensywny, przyjemny w zapachu, na RTA czystą przyjemnością było tego próbować, do herbaty albo kawy jak znalazł. Mesh niestety mocno podbijał słodycz, co powodowało, że po kilku zaciągach miałem dość słodko w buzi, jednak mi to nie przeszkadzało, gdyż lubię smaki deserowe. Kolejny raz trzeb przyznać, że Panowie w bardzo prostym smaku oddali jego całość tak jak należy.

Smooth Tobacco

Coś dla koneserów smaków tytoniowych, bardzo przyjemna tytoniówka z nutą wanilii. Super w tym smaku jest to, że wanilia jest tylko dodatkiem, próbowałem wiele tytoniowych smaków i często bywało tak, że to dodatki wybijały się ponad smak tytoniowy, tutaj tak nie jest, czuć uzupełnienie w postaci słodyczy wanilii, ale nie przebija ona głównego smaku, czyli wspomnianego tytoniu. Nie ma co ukrywać, świetny smak.

Menthol Tobacco

Kolejna tytoniówka i kolejny wielki plus, nie czułem przy zaciągu tego, by menthol zdominował ten smak, to znaczy, żeby było go za dużo, idealnie dobrany balans pomiędzy tytoniem mentholem i po raz kolejny sprytnie ukryta wanilia, powodują, że chce się wracać do tej butelki, by dolewać i dolewać tego smaku. Idealne dla kogoś, kto uwielbiam menthol i tytoń i akcenty deserowe.

Podsumwoanie

Panowie z VTP wykonali kawał dobrej roboty, wypuszczając 4 nowe smaki z serii Dark Line, postawili na smaki bardziej deserowe oraz tytoniowe, co w moim odczuciu okazało się strzałem w 10. Myślę, że nawet ludzie sceptycznie nastawieni do smaków deserowych powinni tego spróbować, godnym do odnotowania faktem jest to, że na RTA smakuję to naprawdę świetnie, grzałki stockowe typu mesh również dają radę. Z czystym sumieniem mogę polecić, czterech nowych graczy z firmy VTP, myślę, że zamieszają na rynku.

Już za tydzień kolejna część a w niej Dark Line Double !

Pamiętajcie, że produkt typu Longfill otrzymujecie w postaci koncentratu w przypadku Darkline, było to 6ml/60ml, gdzie w butelce 60 ml mamy 6 ml koncentratu smakowego do wymieszania z bazą i nikotyną, jeśli ktoś potrzebuję.

Te i wiele innych produktów znajdziecie na stronie sklepu VAPETECHPOLAND pod tym adresem

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

Kolejny raz chciałem gorąco podziękować całemu VTP za kontakt, oraz możliwość otrzymania produktów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here