Dark Line Longfill – trzy kolejne nowości od VTP

0
1434

Dark Line Longfill po raz kolejny gości u nas na tapecie, konkretniej rzecz biorąc to trzy nowe smaki. Wśród nich, mamy Guave, Banana oraz Peppermint. Sprawdźmy zatem jak smaki wypadły po ich przetestowaniu.

Sprzęt

Testy odbyły się na parowniku Kylin Mini V2, Mod to Odin 100, czemu akurat zdecydowałem się na taki zestaw ? Z prostego względu, Kylin bardzo dobrze oddaje smak na jednej grzałce, a korzystałem z grzałek Fat Cloud 3 core na 35 W.

Guava

Według mnie najlepszy smak z całej trójki, chociaż powiem szczerze, że myślałem, że będzie najsłabszy, bardzo dobrze oddane nuty smakowe, czuć gdzieś tam w oddali jakby nutę ananasa, całość świetnie się komponuję i nie jest przesadnie słodka, mocny wyrazisty smak dla fanów owocowych smaków pozycja obowiązkowa.

Banana

Jeśli chodzi o banana to najważniejsze, dla mnie jest to, że nie jest mdły ani przesadnie słodki, wyrazisty, osobiście bardzo się delektowałem tym smakiem i na grzałce gościł bardzo często, jak już wspominałem pomimo tego, że większość uważa, że smak bananowy jest mdły, to w tym przypadku tego nie zazna, oczywiście każdy ma różne kubki smakowe, ale z czystym sumieniem polecam, by chociaż spróbował, jak ten banan smakuje.

Peppermint

Przyszedł czas na coś dla fanów mięty, czyli dla mnie samego również, czym charakteryzuję się smaków od Panów z VTP ? A no tym, że jak przystało na mięte pieprzową, jest mocny, bardzo wyrazisty i co najważniejsze nie nudzi, nawet po wykorzystaniu całej butelki, chce się po prostu więcej.

Podsumowanie

Jestem bardzo zadowolony, że to mi przypadła możliwość testowania kolejnych trzech nowych smaków w wersji Longfill od VTP, cieszy też również fakt, że trafiły do naszych rąk dwa nowe owocowe smaki, myślę, że fani pojedynczych smaków, będą w pełni zadowoleni, smaki nie są przesadnie słodkie, owszem są wyraziste, ale nie miałem wrażenia, że na grzałce jest sam słodzik. Co do mięty, to klasyczna miętą pieprzowa po prostu zrobiła świetną robotę. Polecam, by każdy, kto tylko będzie, miał okazję niech, spróbuje tych smaków, myślę, że nikt nie powinien być zawiedziony.

Te i wiele innych produktów znajdziecie na stronie sklepu VAPETECHPOLAND pod tym adresem

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

Jeszcze raz dziękuję całej ekipie VTP za produkty oraz profesjonalny kontakt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here