Dark line liquid – recenzja gotowych płynów od VTP

2
20219

Dark line liquid to nowość w asortymencie chłopaków z Vapetechpoland, smaki, które dobrze znamy, zostały zamknięte w postaci gotowych płynów o mocach 3,6,12,18 mg. Jak owe płyny wypadają ? Przekonajmy się, przed nami pierwsze 10 smaków z nowej serii.

 
Sprzęt

Urządzenie na którym testowałem nowości to Aspire Flexus Q, świetny mały, poręczny POD z wymiennymi grzałkami o oporności 0.6 oraz 1.0. Test przeprowadziłem tylko i wyłącznie na grzałkach 0.6 na których, korzystałem z mocy 15 W.

Liquidy 

Jak wypadły owe nowości? Muszę przyznać, że bardzo dobrze, w butelce mamy 10ml gotowego płynu z daną mocą w moim przypadku było to 12mg nikotyny, gęstość, jaką zastaniemy w tej małej butelce to 50/50. Sam smak jest jeszcze mocniejszy, pewnie dlatego, że został zamknięty w małej butelce, jeśli chodzi o korzystanie na Flexusie, to muszę przyznać, że nie był to smak przesadnie słodki, jeśli mówimy o płynach owocowych, ciekawą odskocznią były od tego kwaśne owoce, typu agrest czy też gorzka w smaku, ale bardzo intensywna czarna herbata, zresztą mój faworyt w całym zestawieniu, pamiętam, jak otrzymałem ten smak w postaci Longfilla do testów, idzie się zakochać.

Podsumowanie

Kolejny raz muszę to napisać, Panowie z VTP wykonali dobrą robotę, zamykając swoje smaki w postaci małych gotowych liquidów, nie zgubiły one smaku a dzięki gęstości 50/50 zyskujemy doskonałą opcję korzystania z tego nawet na najmniejszym urządzeniu. Liquid w tej postaci może spokojnie leżeć w torebce czy w aucie na czarną godzinę. Najważniejsze jest jednak to, że wszystkie płyny są przebadane i zarejestrowane, co daje nam to, że otrzymujemy w pełni legalny produkt.

Te i wiele innych produktów znajdziecie na stronie sklepu VAPETECHPOLAND pod tym adresem

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

Na koniec podziękowania dla zespołu VAPETECHPOLAND, po pierwsze za bardzo profesjonalny kontakt, po drugie za dostarczenie sampli produktów do testów i recenzji.

2 KOMENTARZE

  1. Już któryś raz się spotkałam że buteleczka z olejkiem Milk strawbeery nie chce się otworzyć przekręca się. Czy można to zareklamować?

  2. Nie pozdrawiam. kupiłam dark line premixa 5ml gooseberry mam w tym pojemniczku mniej niż połowe specjalnie zrobiłam zdjęcie bo to jest jakiś cyrk.. niestety mie moge załączyć tutaj zdjęcia. ale prosze nie oszukiwać ludzi żal! już nigdy nie kupie z dark line liquidów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here