Dark Line Double- słodko i owocowo?

0
3384

Dzięki uprzejmości ekipy z VTP miałem okazję przetestować cztery nowe smaki Dark Line Double. Do mnie trafiły smaki nieco bardziej nieszablonowe, dla niektórych może nawet delikatnie „deserowe”. Jesteście ciekawi?

 

Bubblegum x Kiwi

Pewnie każdy z Was zna pewne różowe gumy do żucia. Dokładnie taki sam smak wyczuwam w tym longfillu. Całość okraszona jest goryczą nasion kiwi i kwaskowatością samego owocu. W moim odczuciu nie jest to płyn przesadnie słodki i dla wielu będzie dobrym wyborem na co dzień.

Bubblegum x Lychee

Owoc liczi bardzo dobrze zgrywa się z gumą, tą samą, która występuje w wersji kiwi. Płyn jest przyjemnie intensywny, a smaki się nie wykluczają wzajemnie. Cała słodycz wydaje się płynąć z liczi, a guma balonowa nadaje longfillowi dodatkowy wymiar smaku. Ciekawa propozycja, z potencjałem na „codzienny płyn”.

Apple x Coconut

Jabłko posypane wiórkami kokosa, to moje pierwsze skojarzenie. Bardzo intensywny, wyczuwalny jest tutaj smak kokosa, z posmakiem orzechowym. To on tutaj gra główne skrzypce, jabłko dopełnia całość i zbija nieco słodycz płynu. Na wydechu czuć praktycznie samego kokosa, co daje bardzo miły efekt.

Raspberry x Coconut

Żaden ze smaków nie wydaje się przytłaczać drugiego. Malina dominuje na wdechu, a delikatny kokos na wydechu. Malina wydaje się wytrawna, tak jakby cała słodycz płynu pochodziła z kokosa. Punkt obowiązkowy, dla fanów nietypowych smaków.

 

Podsumowanie 

Cieszę się, że to właśnie mnie przypadła możliwość testowania nowych płynów z serii Dark line Double. Zdecydowanie nie są to smaki pospolite, ale lubię nietypowe kompozycje. Uważam, że znajdą swoje grono odbiorców.

Możliwe, że cześć zwolenników deserów przekona się dzięki nim do owoców i odwrotnie.

Testy Dark Line Double odbyły się na parowniku Vaperzcloud Asgard Mini, zasilanie zaś to Uwell Soulkeeper. Oporność grzałek oscylowała w okolicy 0.2 Ω.

Pamiętajcie, że Wasze odczucia smakowe mogą się różnić od moich. Każdy ma własny gust i to jest w tym najpiękniejsze. 🙂

Te i wiele innych produktów znajdziecie na stronie sklepu VAPETECHPOLAND pod tym adresem

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here