Dark Line Double Longfill – nowości od VTP cz II

0
2686

Dark Line Double w wersji Longfill zagościło u nas stronie i całkiem dobrze sobie radzi, kilka nowych ciekawych smaków, ale także kilka znanych już wcześniej z premixów, jak smakują oraz czy warto je zakupić, o tym napisze wam poniżej.

Sprzęt

Testy ponownie odbyły się na tych samych parownikach co wcześniej, pierwszy to Digiflavor Torch RTA, drugi zaś na grzałki stockowe 0.4 w Zeus Sub ohm. Grzałki w RTA bez zmian, Fat Cloud Staple.

Berry x Lemonade

Zaczynamy od jagodowej lemoniady, która w smaku jest bardzo wyrazista, nie ukrywam, że miałem już z nią do czynienia wcześniej, gdy była dostępna jako premix, mocny smak jagody, który finiszuje wszystko dodatek lemoniady, idealna dla kogoś, kto szuka słodko kwaśnego połączenia.

Green Tea x Quince

Uwielbiam każdą herbatę, pamiętam jakie wrażenie zrobiła na mnie, czarna herbata od VTP, tutaj mamy połączenie klasycznej zielonej herbaty ze słodko-kwaśną pigwą, cieszy fakt, że pigwa jest przyjemnym dodatkiem w całej tej mieszance i naprawdę ciężko oderwać się od butelki, pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika herbat.

Pomegranate x Lychee

Mieszanka bym powiedział dość wybuchowa, nie miałem okazji próbować premixa o tym smaku, jednak tutaj ta ciekawa kompozycja ma naprawdę sporo do zaoferowania, słodkie liczi nie przeważa aż tak bardzo nad cierpkim owocem granatu, dobrze skomponowany aromat powoduję, że mieszanka dwóch smaków jest dobrze wyczuwalna, pozostawia naprawdę przyjemne doznania.

Black Currant x Grape

Ciekawe połączenie ciemnych owoców, czarna porzeczka mocno wyczuwalna, winogrono podkreśla smak na finiszu, muszę przyznać, że nigdy nie byłem fanem winogrona w premixach, jednak tutaj nie jest ono nad wyraz przesadzone i stanowi, bardzo dobre dopełnienie całości.

Black Currant x Menthol

Mocno orzeźwiający smak, ponownie w roli głównej czarna porzeczka, menthol to coś, co uwielbiam w każdym połączeniu, więc i tutaj miałem naprawdę ogromną przyjemność podczas próbowania tego smaku. Orzeźwia, chłodzi i o to w tym wszystkim chodzi.

Strawberry x Raspberry

Coś dla fanów słodkości, zdecydowanie najbardziej słodki ze wszystkich dziś opisywanych smaków, mocno wyczuwalny aromat zarówno truskawki, jak i maliny, połączenie tego powoduję, że otrzymujemy słodki mocny smak, tych dwóch owoców. Smak, który zdecydowanie, jednym przypadnie, do gustu a inni będą narzekać, że za słodki, mi osobiście posmakował.

Podsumowanie

Dark Line Double to seria, która moim zdaniem trafia świetnie do każdego odbiorcy, mamy naprawdę dobrze skomponowane aromaty smakowe w wersji longfill, 6 smaków, które dziś opisałem, są ciekawymi mieszankami, mi osobiście posmakowały wszystkie, nie oceniałbym ich w skali, gdyż jak wspominałem, jestem fanem mentholu, więc mogłoby to nie być obiektywne.

Pamiętajcie, że produkt typu Longfill otrzymujecie w postaci koncentratu w przypadku Darkline Double, było to 8ml/60ml, gdzie w butelce 60 ml mamy 8 ml koncentratu smakowego do wymieszania z bazą i nikotyną, jeśli ktoś potrzebuję.

Te i wiele innych produktów znajdziecie na stronie sklepu VAPETECHPOLAND pod tym adresem

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

Jeszcze raz dziękuję całej ekipie VTP za produkty oraz profesjonalny kontakt.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here