Dark Line Double – nowe longfille od VTP

0
1350

Dark Line Double, dzięki uprzejmości ekipy z VTP miałem okazję przetestować cztery nowe smaki z tej serii i powiem, że naprawdę jest dobrze, a może lepiej by brzmiało, że jest pysznie. Nie przedłużając, zaczynajmy.

Dragonfruit x Lime

Chyba każdy poszukiwał dobrego smoczego owocu, tutaj go znajdziemy na 100%, dodatek limonki sprawia, że słodycz przełamana jest lekką kwaskowatością i daje to nam naprawdę przyjemny efekt, nie jest on ani za słodki, ani za kwaśny, idealny na lato, smoczy owoc czuć bardzo na wdechu natomiast limonka pojawia się na wydechu, co potęguję tylko jej smak. Ciekawy smak dla poszukiwaczy nietypowych mieszanek.

Lemon Eucalyptus x Honey

Tutaj natomiast mamy do czynienia z orzeźwiającym smakiem przełamanym słodkim miodem i muszę przyznać, że to nietypowe połączenie daje bardzo miłe doznania smakowe, cytryna z eukaliptusa gra tutaj pierwsze skrzypce i czuć ją bardzo dobrze. Jeśli chodzi o miód, to jest on wyczuwalny na samym końcu, muszę przyznać, że smak jest dość ciekawy i na pewno znajdzie swoich odbiorców.

Grape x Menthol 

Przechodzimy do dwóch smaków, z którymi najciężej było mi się rozstać, pierwszy z nich winogrono z mentolem. Na taką pogodę, jaką aktualnie mamy za oknem idealne wręcz połączenie, bardzo dobry balans smaku winogrona z chłodnym mentolem daje naprawdę przyjemne uczucie. Nie ukrywam, że wszystko, co z mentolem pochłaniam w ogromnych ilościach i tak było tym razem, serdecznie polecam w tak upalne dni, i nie tylko.

Watermelon x Menthol 

Jesteśmy przy smaku, który skradł moje serce, grzałki, parownik dosłownie wszystko. Przepyszny smak arbuza z dodatkiem mentolu spowodował, że ciężko było odstawić mi butelkę z tym longfillem. Arbuz mocno wyczuwalnym, złamany dodatkiem chłodnego mentolu powoduje, że chce się do tego wracać cały czas, brak chemicznego posmaku, naprawdę bardzo udane połączenie i kolejny raz muszę zaznaczyć, że na upały smak jest idealny.

Podsumowanie 

Jestem naprawdę bardzo zadowolony, że to mi po raz kolejny przypadła możliwość testowania nowych smaków od VTP, wszystkie smaki są bardzo dobrze zbalansowane, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dwa smaki bez mentolu są idealne dla poszukiwaczy czegoś mocno owocowego, te z mentolem są przeznaczone dla ludzi, którzy szukają ochłody w upalne dni lub po prostu lubią mentol, muszę przyznać, że VTP wykonało kawał świetnej roboty.

Testy Dark Line Double  odbyły się na parowniku Kylin Mini V2 RTA, zasilanie zaś to Odin 100. Moc, z której korzystałem podczas testów to 40 W.

Czekajcie uważnie, bo już za chwilę pojawi się recenzja pierwszych smaków aromatów FLOW, również od VTP. Będzie na pewno smacznie.

Te i wiele innych produktów znajdziecie na stronie sklepu VAPETECHPOLAND pod tym adresem.

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

Jeszcze raz dziękuję całej ekipie VTP za produkty oraz profesjonalny kontakt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here