Dark Bary od Vapetechpoland – recenzja jednorazówek

0
4671

Dark Bary to nowe jednorazówki na naszym rynku od dobrze nam znanej marki, jaką jest Vapetechpoland. Panowie na swoim koncie mają, chociażby znaną wszystkim serie Dark Line, która aktualnie dostępna jest w formie longfilli. Jak sprawdzają się jednorazówki do VTP ? Sprawdźmy

Użytkowanie

Dostałem ogólnie 10 smaków do testów, muszę przyznać, że największe wrażenie zrobiła na mnie truskawka z chłodzikiem, ale pomału. Dark Bary zamknięte są w kartoniku, z opisem smaku oraz ilością do ilu zaciągów powinna nam posłużyć jednorazówka. Po otworzeniu ujrzymy folie w kolorze czarno białym z logiem firmy w której, znajduje się nasza jednorazówka. Design przypominam Elfbary, na dole mamy mały przelot powietrza oraz diodę, która świeci na niebiesko.

Smak

Jeśli natomiast chodzi o smak oddany w tych 10, które otrzymałem, to zdecydowanie w Top 3 będzie wspomniana truskawka z chłodzikiem, niżej dałbym winogrono oraz arbuza. Generalnie wszystkie smaki były wyraźne i dobrze oddane, ten, który najmniej mi przypadł do gustu to zdecydowanie różowa lemoniada. Ciekawym połączeniem bez wątpienia było, blue razz and lemonade. Warto zaznaczyć, że każda jednorazówka jest na bazie soli nikotynowej, co powoduję, że nikotyna jest wolniej uwalniana przez organizm, dzięki czemu na dłużej zaspokoimy głód nikotynowy.

Podsumowanie

Bez wątpienia Panowie z VTP wprowadzili na rynek bardzo dobry produkt, każdy w bogatej gamie smakowej powinien znaleźć coś dla siebie. Smak jest oddany naprawdę dobrze, a samo korzystanie z jednorazówki jest przyjemne przez jej wykonanie.

Aktualnie jednorazówki podbijają rynek, i trend pewnie się utrzyma, bo jest to ciekawa alternatywa nawet dla kogoś, kto chce spróbować przejść ze zwykłych papierosów, na e-papierosy. Z czystym sumieniem mogę polecić Dark Bary, sprawdziłem każdy smak, z jednymi rozstawałem się szybko z innymi wolniej, na pewno będę do nich wracał, czy to grając na konsoli w wolny wieczór, czy też prowadząc auto.

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

Jeszcze raz dziękuję całej ekipie VTP za produkty oraz profesjonalny kontakt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here