Damn Vape Mongrel RDA – ciekawy i niedoceniany

0
975

Damn Vape Mongrel RDA – parownik od firmy Damn. Urządzenie posiada interesujący design oraz kilka ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, trochę niedoceniany przez użytkowników innych parowników, przyjrzyjmy mu się bliżej.

Specyfikacja

Jak widzimy, Mongrel RDA nie jest za duży, można powiedzieć, że ma optymalny rozmiar, wykonany ze stali, posiada 1.5 ml pojemności.

Kolorystyka 

Damn Vape Mongrel RDA został wypuszczony w trzech wariantach kolorystycznych z top capami wykonanymi z metalu oraz szkła.

Budowa
Deck atomizera został wyposażony w dolny nawiew powietrza z regulacją za pomocą wkładek.
Swobodny przepływ możliwy jest z zastosowaniem wkładki z pełnym okrągłym otworem, natomiast wkładka z „rusztem” ten przepływ ogranicza.
Wkładkę montujemy bez jakichkolwiek narzędzi, po prostu ją wkładamy i przekręcamy o 90 stopni.
Damn Vape Mongrel RDA zaprojektowany jest do pracy w jedną grzałką, mamy w nim cztery punkty mocowań co pozwala nam nawinąć grzałkę skręcona w dowolną stronę.
Niebywałym ułatwieniem w montowaniu grzałki są wycięcia w korpusie decka umożliwiające prawidłowe jej pozycjonowanie. Do mocowania grzałki przewidziano dwa rodzaje śrub.
Damn Vape Mongrel RDA posiada ciekawe rozwiązanie, jeśli chodzi o zastosowanie nawiewu na grzałkę, a mianowicie zrezygnowano z bezpośredniego nawiewu na grzałkę, kosztem transportu powietrza kanałami gdzie powietrze wpada na grzałkę od dołu.

Atomizer posiada standardowy pin plusowy oraz pin BF do współpracy ze squonkerami. Dopływ liquidu odbywa się przez dwa otwory boczne. Pojemność tak jak już wcześniej wspominałem, wynosi 1.5 ml.

Podsumowanie

Mongrel RDA w moim odczuciu jest świetnym parownikiem na single coil typu RDA, posiada ciekawy design oraz bardzo fajne rozwiązanie dopływy powietrza na grzałkę. Dla miłośników RDA pozycja obowiązkowa, bez dwóch zdań będą oni zadowoleni z tego co da im Mongrel RDA.

Cena

Za ten parownik będziemy musieli zapłacić około 25$, cenę uważam za bardzo atrakcyjną i myślę, że spokojnie można się skusić na ten atomizer i będziemy zadowoleni, zarówno z kultury pracy, jak i odczuwania smaku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here