Coll Herbs od Be-Well

0
1489

Są takie płyny koło których nie da się przejść obojętnie… Jednym z nich jest Coll Herbs od Be-Well Hurtownia e-pap. Nietypowy kolor liquidu skutecznie przykuwa uwagę i zachęca do degustacji!

Płyn sprzedawany jest w standardowej butelce typu Gorilla. Otrzymujemy 50 mililitrów liquidu, który jak zapewnia nas etykieta jest “shake&take” czyli można go wapować od razu po dodaniu bazy nikotynowej, bez oczekiwania na tak zwane “przegryzienie się”. Etykieta prosta, matowa z elementami uszlachetnienia w postaci srebrnych akcentów. Z boku znajdziemy ostrzeżenia w formie tekstowej oraz piktogramów, informację o producencie oraz kod kreskowy. Na przedzie poza przykuwającymi uwagę skrzydłami znajdziemy logo Be Illuminati oraz smak, w tym przypadku jest to “Cool Herbs”.

Zapach to idealne odwzorowanie… Płynu do płukania ust. Smak na języku również przypomina Listerine! Trudno cokolwiek więcej napisać, jest intensywnie i co najmniej dziwnie… Błękitny kolor, smak i zapach płynu do płukania jamy ustnej – czy ktoś pomylił zawartość i zaraz będziemy wapować Listerine czy inny Colgate? Sprawdźmy to!

Na wdechu spotykamy to, czego mogliśmy się spodziewać! Płyn do płukania jamy ustnej!  Totalna bomba orzeźwienia i chłodu zalewa kubki smakowe. Na wydechu pojawia się jednak dodatkowy smak – anyż! Czyli już wiemy, że “herbs” w nazwie nie wzięło się znikąd. Całość jest specyficzna, aczkolwiek śmiało można powiedzieć, że interesująca.

Czy warto pochylić się nad tą pozycją? Myślę, że tak. Jest na tyle specyficzna, że warto ją poznać. Odświeżający na wdechu, delikatnie anyżowy na wydechu, chłodny, słodki, ciekawy.

Test przeprowadzony przy użyciu:
– wata: Angorabbit Vape Cotton Youme
– atomizer: CoilArt DPRO mini
– zasilanie: 67mods Neo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here