Ciekawostki o sprzętach – Aspire

0
703

Specyficzne projekty, nietypowe kolaboracje bądź naprawdę innowacyjne rozwiązania. Mamy dla was 3 ciekawostki o sprzętach Aspire, o których mogliście nie wiedzieć. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do czytania.

Ciekawe projekty

Ciekawostki o sprzętach zaczniemy nietypowymi projektami. Można by rzec, że u Aspire to już tradycja. Niecodzienne projekty podów nawiązujące do różnych luksusowych przedmiotów. Na pewno słyszeliście o AVP AIO, który wyglądem łudząco przypomina kluczyk od McLarena. A czy wiecie, że Rill X, czyli nowy pod Aspire prawdopodobnie wzorowany jest na luksusowych walizkach firmy Rimowa ? Sprzęt walizkowy na zdjęciu poniżej.

vape-poland-ciekawostki-o-sprzetach-1Rill X, pod-walizka dostępny tutaj.

Współpraca wyższej klasy

vape-poland-ciekawostki-o-sprzetach-2Kumo RDTA, czyli parownik działający na innowacyjnym systemie sączenia bawełny, pochodzi ze współpracy Aspire z firmą Steampipes, która odpowiada za ten właśnie patent. Warto dodać, że Steampipes to niemiecka marka zajmująca się produkcją sprzętów klasy high-end, a w ich portfolio znajdziemy między innymi Cabeo RDTA, który zainspirował produkcję Kumo.

vape-poland-ciekawostki-o-sprzetach-3Kontynuując temat współpracy Aspire z innymi światowymi markami, nie możemy pominąć, chociażby parowników z kolekcji Aspire x Taifun. Konstrukcje wykonane zostały przez Aspire, jednak projektem zajął się Taifun, niemiecka marka high-end. Atomizery wyglądają niesamowicie dobrze i tak samo dobrze funkcjonują dzięki grzałkom Nautilius.

Atomizery ze stajni Aspire x Taifun znajdziecie tu.

Jeden sprzęt, wiele opcji

vape-poland-ciekawostki-o-sprzetach-4

Prime X to sprzęt maksymalnie uniwersalny, który może być tak naprawdę wszystkim dzięki dodatkowym akcesoriom. Własny parownik ? Zrobione, z pomocą przejściówki 510. Może by tak budowa grzałek ? Nie ma problemu, dzięki dedykowanej bazie RDTA. Prime X to sprzęt warty uwagi, a jego modularność to nie lada gratka więc warto o nim wspomnieć. Mało które urządzenie cechuje się taką wszechstronnością.

Prime X oraz akcesoria poszerzające możliwości dostępne są tutaj.

(akcesoria sprzedawane osobno)

To już koniec dzisiejszych smaczków dotyczących sprzętów tego producenta.
Może znacie jakieś inne ciekawostki o sprzętach i chcielibyście podzielić się nimi w komentarzach ?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here