IJOY Captain AirGo- IP68 i niewielki rozmiar: połączenie idealne?

0
989

iJoy Captain AirGo Pod to kontynuacja serii Captain, którą pewnie większość z Was kojarzy z zasilań solidnych i wytrzymałych. Tutaj mamy zupełnie inne podejście; małe urządzenie z wbudowaną baterią i ochroną IP68, które wrzucamy do kieszeni i zapominamy o jego istnieniu.

 

Specyfikacja

Urządzenie:
Pojemność baterii:930mAh
Napięcie wyjściowe / moc:3.6V/16W
Materiał:Zinc Alloy, PCTG, Leather (IP68)
Ładowanie:USB-C 5V/1.5A

Wkład:
Pojemność:5.5 ml
Uzupełnianie wkładu: od spodu
Oporność grzałki:mesh 0.8Ω
Żywotność grzałki:16-22ml / grzałka

Kolorystyka

Kolorów jest sporo, ucieszy to pewnie nie jedną osobę. Do wyboru mamy: czarny, pomarańczowy, camo, niebieskie camo, czerwony, oraz niebieski.

Design

Ciekawy design, tego nie można odmówić producentowi. Captain AirGo zupełni różni się od produkcji, które kojarzą się z firmą iJoy. Stosunkowo wąski, w stylu karty kredytowej. Bateria jest mała, jednak wynika to pewnie z rozmiarów urządzenia. Port ładowania w standardzie USB-C w pełni rekompensuje pojemność, ponieważ całość powinna się naładować do pełna w maksymalnie godzinę.

Auto-zaciąganie, oraz przycisk „fire”, iJoy Captain AirGO Pod oferuje nam obie te możliwości. Warto to docenić, bo producenci coraz częściej decydują się na tylko jedną, z tych opcji.

Nie uświadczymy tutaj wyświetlacza, z racji na rozmiary tego poda, jednak z racji na jego brak, urządzenie odwdzięczy się dłuższą pracą na baterii, a chyba na tym wszystkim zależy najbardziej. Dodatkowo producent deklaruje, że można go w pełni „obsługiwać” jedną ręką; czas pokaże, jak to wygląda w praktyce.

Wymiary

Skoro o wymiarach mowa, to są one dobre, można nawet rzec, że bardzo dobre. Urządzenie mimo tego, że jest certyfikowane jako IP68, wydaje się poręczne. Dzięki temu, że jest płaskie, nie powinno być problemów z trzymaniem go w kieszeni/torebce. Producent deklaruje, że wymiary urządzenia to: 14mm*50mm*88mm. Wysokość całkiem spora, ale 14mm głębokości powoduje, że warto brać go pod uwagę przy wyborze czegoś na „daily”. Dla osób potrzebujących urządzenia odpornego na: wodę, kurz i wstrząsy- ciekawa propozycja.

Elektronika

Chip, który jest na „pokładzie” Captain’a AirGo, to: UNIV PRO 3.0. Elektronika iJoy’a nie należy do awaryjnych i raczej nie spodziewałbym się tutaj niespodzianek. Chip posiada także liczne zabezpieczenia, które zapewniają komfort użytkowania. Ostatnie urządzenie, od iJoy’a, które było przez nas opisywane znajdziecie tutaj i opierało się ono na układzie z tej samej „rodziny”.

W pudełku

  • Urządzenie IJOY Captain AirGo
  • Wkład IJOY Captain AirGo
  • Grzałka IJOY Captain AirGo 0.8Ω Mesh
  • Kabel USB-C
  • Instrukcja
  • Karta Gwarancyjna

Podsumowanie

iJoy Captain AirGO Pod, to urządzenie dla ludzi, którzy traktują swoje sprzęty jak „woły robocze”. Jeżeli nie jesteś fanem/fanką dbania, dmuchania i chuchania na swoje zasilanie, z pewnością warto się nim zainteresować. Martwi mnie tylko dostępność grzałek; miejmy nadzieje, że pojawią się one niebawem w sklepach.

Cena

Wydaje się rozsądna, bo regularna zaczyna się już od 23$. Dla jednego dużo, dla drugiego mało. Moim zdaniem cena jest atrakcyjna, jak na to, co otrzymujemy- urządzenie trwałe (IP68), z sensowną baterią i mieszczące się z łatwością w kieszeni.

Więcej informacji na temat iJoy Captain AirGo znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here