BoomStick Reaper – 18mm też potrafi ucieszyć .. ;)

0
988

 Najwięksi producenci tacy jak SMOK zaczynają produkować małe i kompaktowe zestawy AIO – pody i bardzo delikatne zachmurzacze. Trend, który jeszcze parę miesięcy temu pokazywał,że wielkie parowniki – są lepsze mija .. Dzisiaj słów kilka o 18mm rda – BoomStick.

Gdy to maleństwo jakiś czas temu do mnie przyszło – szczerze ? srogo się zaśmiałem – pypeć wielkości 5 złotówki miałby dostarczyć mi frajdę z chmurzenia i  odpowiednią ilość nikotyny przy zachowaniu chociaż poprawnego smaku ?

Zdziwić się można jaką głębię potrafi wydobyć tak mała komora odparowywania i przy jak niskiej mocy można osiągnąć więcej od reszty .. Moc rzędu 25W na singlowej grzałce to ogrom – uwierzcie mi – dobrze dobrana grzałka na takiej mocy niszczy grzałki od smoka pracujące na 50 kilku W i to chmurą .. a co ze smakiem ?

Smak każdy ma swój – inna ilość kubków smakowych i preferencje, więc o tym krótko. Owocówki – tak jak wszędzie, ciastka dużo bardziej wyraziste – słodsze, tytonie – dużo bardziej aromatyczne. Boomstick ma jedynie 18mm średnicy – i jest to jeden z mniejszych parowników w mojej kolekcji. Ciężko dopasować go do jakiegoś zasilania, ale producent przemyślał ten fakt i do zestawu dodaje ring upiększający o średnicy 22mm, który fajnie wpasowuje się do zestawu .

Cała konstrukcja jest ze stali nierdzewnej 304  trwałej i bardzo gustownie wyglądającej dzięki bocznym liniom na korpusie parownika.

Baza rba przystosowana jest do obsługi jednej lub 2 grzałek, ale po kilku setach dużo lepiej sprawują się singlowe konstrukcje. Należy pamiętać o tym,że studzienka na liquid jest taka mała,że starcza na 3-4 zaciągnięcia MAX – dlatego ten dripperek świetnie sprawdza się z zestawami Squonk-owymi ( pin squonk dostajemy w zestawie od producenta ).

Przepływ powietrza –  ciut mocniejszy mtl – bo przecież nie jest to dripper na konkursy cloud contest tylko powrót do początku – gdzie dripper miał oddawać najlepszy, najczystszy i najbardziej wyrazisty smak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here