Blotto 1.5 RTA – kolejny członek rodziny

0
2392

Blotto 1.5 RTA to kolejny atomizer od dobrze nam znanej firmy DOVPO, wraz ze znanym recenzentem Vaping Boganem, postanowili poprawić oraz ulepszyć atomizer względem wersji poprzedniej. Jak im się udało ? Przekonajmy się.

Specyfikacja

Średnica: 26mm

Pojemność: 3.5ml/6.4ml

Typ zalewania: Górny

Typ szkieł: Proste (3.5ml), Bubble glass  (6.4ml)

Kolorystyka

Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne, więc wybór utrzymany w klasycznych kolorach z czasem pewnie dojdą kolejne, tak jak miało to miejsce wcześniej.

Budowa

Blotto 1.5 RTA otrzymało poprawiony deck oraz lepszą regulację przepływu powietrza, pierścień odpowiadający za to, został na tyle dobrze ulepszony, że nie doświadczymy na nim luzów. Układanie bawełny, nie powinno sprawić nikomu problemów, pamiętam z poprzedniej wersji, że naprawdę trzeba było się „postarać” by Blotto ciekło, więc i tym razem nawet mało doświadczona osoba powinna dać sobie radę.

Pewnie ucieszy niektórych informacja, że Blotto 1.5 RTA może działać zarówno z dwiema grzałkami, jak i pojedynczą, to duży plus, podobnie zresztą było w pierwszej wersji tego atomizera, starzy wyjadacze pamiętają jak w dużym Blotto, montowało się, jedną grzałkę i smak był naprawdę przedni.

Podsumowanie

Blotto 1.5 RTA to świetny parownik, zmiany, które zostały zastosowane, na pewno są dużym plusem, sprawią, że jeszcze lepiej będzie się korzystało ze „starego” nowego Blotto. Jako fan serii Blotto dla mnie to pozycja obowiązkowa, po zdobyciu Single Coila, czas teraz na 1.5. Mam nadzieję, że będę, mógł dla was opisać, jak się sprawuję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here