Vandy Vape Berserker V3- prosty, dobry i wygodny?

0
3043

Vandy vape to znany producent, a seria Berserker, to jedna najbardziej znanych linii parowników typu MTL. Czy można to zrobić jeszcze lepiej? Procent uważa, że tak, bo Vandy Vape Berserker V3 MTL RTA powstał nie bez powodu.

 

Specyfikacja:

Szkoda, że Vandy Vape postawiło na większą średnicę (24mm). Mam nadzieję, że wersja Mini pojawi się niebawem.

 

Kolorystyka:

Coraz więcej producentów decyduje się na klasyczne kolory, co bardzo mi się podoba. Trzy odcienie szarości pozwalają lepiej dopasować parownik do zasilania.

 

Budowa:

Budowa klasyczna, podobna do poprzednich wersji. Osoby spostrzegawcze dostrzegą jednak, że brakuje pierścienia do kontroli przepływu powietrza. W najnowszej wersji przeciąg regulujemy tylko za pomocy insertów (złoty element w dolnej części zdjęcia).

Deck wygląda łudząco podobnie do wersji V2, także nie powinniście napotkać żadnych problemów przy jego budowie.

W zestawie znajdują się 4 inserty, za pomocą których odbywa się regulacja przepływu powietrza. Szkoda, że producent nie pokusił się o większą ilość kombinacji. Rozmiary 1.0 i 1.6 są bardzo popularne wśród waperów, a mimo to brakuje ich w pudełku. Oczywiście wszystkie powyższe wartości są określone w milimetrach.

W zestawie załączona jest przejściówka, która pozwala na montaż większego szkła. Po jej zamontowaniu ilość płynu mieszczącego się w zbiorniku rośnie trzykrotnie!

 

W pudełku:

Zestaw jest dość bogaty, bo dostajemy aż 4 szkiełka! Warto mieć jednak na uwadze, że są one różne (2x 2ml i 2x 6ml).

 

Podsumowanie:

Vandy Vape Berserker V3 MTL RTA to krok naprzód względem poprzednika i myślę, że szybko zyska swoje grono fanów. Dla wielu, regulacja przepływu powietrza za pomocą pierścienia jest wygodna, ale prawda jest taka, że średnio się to sprawdza przy bardzo restrykcyjnym wapowaniu stylem MTL. Poprzednie inserty często „pociły się” lub przypalały, tutaj nie napotkamy tych problemów. Czy producent trafił w dziesiątkę? Czas pokaże! Na mojej liście zakupowej ląduje w trybie natychmiastowym!

Więcej na temat Vandy Vape Berserker V3 MTL RTA możecie przeczytaj tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here