Balonowa seria od The Yorkshire Vaper – dostępna w VCP !

0
819

Gumy balonowe proszę państwa ! Słodkie, mocno wapowalne jako daily. Dzięki sosom w VCP poznaliście już trochę produkty od The Yorkshire Vaper – sporo fajnych produkcji w tym churrosy z dżemem truskawkowym, w których jestem osobiście zakochany. Dzisiaj krótko i zwięźle powiem Wam o 5 smakach, które przechmurzyłem w ostatnim czasie.

 

Guma truskawkowa – bardzo podobna w smaku do czerwonej truskawkowej orbitki, ale bez tej świeżości w smaku. Nie jest jak oblany lukrem pączek, słodycz nie zabija całości, ale rodzaj truskawki użyty w tej mieszance – bądź mieszanka truskawek w połączeniu z gumą balonową daje bardzo delikatnie wyczuwalną goryczkę. Nie zrażajcie się – bo na dłuższą metę po kilkunastu buchach to wrażenie przynajmniej u mnie zniknęło.

Guma brzoskwiniowa – odrobinę słodsza od truskawki – smaczniejsza już na pierwsze strzały w płuca – pozwólcie,że o gumie nie będę już przy kolejnych smakach wspominał bo sama baza tej gumy balonowej w 5 smakowej linii jest identyczna 🙂

Guma mango – Tu zdecydowanie nie ma samego mango, albo jest ono na tyle specyficzne,że moje kubki smakowe stwierdziły – Hola, Hola ! Weź wróć do innych smaków bo tutaj to jakaś średniawka !

Guma z czarną porzeczką – Bardzo smacznaaaaa – lekka, bez „nadwyżki” aromatu porzeczki, który czasami daje taki tępy posmak w premixach, którego ja osobiście nie cierpię. W ciemno polecam

Na koniec zostawiłem sobie gumę o smaku niebieskiej maliny – ten mix zasmakował mi najbardziej z 5 smakowej linii. Nie jestem Wam w stanie opisać jak smakuje ten premix … powiem jedynie,że nie czuć tutaj wyraźnie maliny a całość wcale nie jest niebieska ! Jest na tyle specyficzny i charakterystyczny,że będę do niego wracał to to dość często.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here