Augvape DRUGA 2 RDA

0
2444

Augvape DRUGA RDA cieszył się swojego czasu dużą popularnością. Był tani, dobrze oddawał smak i był dostępny w 2ch wersjach rozmiarowych. Jednak ciągnął za sobą szereg niedogodności wynikających z budowy.

Druga wersja to parę rozwiązań mających na celu wyeliminowanie tamtych wad. Jak prezentuje się DRUGA 2? Oceńcie sami!

Kolorystyka

https://www.augvape.com/wp-content/uploads/2020/06/AT-0071_02.gifJest dostępny w 4rech podstawowych kolorach: srebrny, czerwony, gunmetal i czarny. Zatem nie powinno stanowić żadnego problemu dopasowanie go kolorystycznie do zestawu. Całość prezentuje się elegancko.

Budowa

https://www.augvape.com/wp-content/uploads/2020/06/AT-0071_05.gif

Już na pierwszy rzut oka widać główną zmianę. Wierzchnia część cap’a została bardziej wyprofilowana do sterowania airflowem. Daje opcje przytkania praktycznie każdego rzędu przepływu powietrza, ale także tylko jej górnej części (3 dziurki przytkane na 6). Drip tip 810 wyprofilowany na płasko, by jak najbardziej zmniejszyć drogę z grzałek do ust.

Baza

https://www.augvape.com/wp-content/uploads/2020/06/AT-0071_06.gifNowy typ dokręcania grzałek to zbawienie. W pierwszej wersji sprawiało to ogromne trudności i było bardzo niewygodne. Niestety dalej nie zrezygnowano z tego systemu dokręcania. Natomiast pod zakrętkami pojawiły się piny które na płasko będą dociskały drut. Nie będzie problemów z obracaniem drutu przy dokręcaniu tak jak to było w jedynce. Wszystkie piny są pokrywane 18to karatowym złotem dla lepszego przewodnictwa.

https://www.augvape.com/wp-content/uploads/2020/06/AT-0071_04-1.gifKolejnym i ostatnim rozwiązaniem jest pogłębiona rynna. Przy poprzedniej wersji była płaska i łatwo było o wyciek przy squonkowaniu. Przy 6mm głębokości rynny, nie powinno być już z tym nigdy problemu.

Cena

Jak na podstawowy zestaw czyli atomizer + 3 oringi + wymienny pin squonkowy to cena jest dosyć wysoka bo aż ~150zł. Nie mniej jednak znajdą się mimo tego entuzjaści tego parownika, wierni fani poprzedniej wersji, lub zwyczajnie poszukiwacze nowości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here