Aspire Zelos 3 Kit – idealny zestaw na akcyzę?

1
4406

Jak wszyscy wiemy, tuż za rogiem czai się na nas akcyza. Warto więc zaopatrzyć się w urządzenie bardziej ekonomiczne 😉 Nowa propozycja od Aspire wydaje się być idealne na taki czas. Najważniejsze pytanie, czy Zelos 3 jest wart uwagi?

Zelos 3 został uzbrojony w baterię o niemałej pojemności 3200 mAh. Zamontowany został również port USB-C więc o czas ładowania nie musimy się martwić. Zasilanie oferuje aż 80W maksymalnej, w pełni regulowanej mocy. Oczywiście na pokładzie znalazł się żaden inny jak autorski, niezawodny chip ASP.

Sama bryłka jest naprawdę ergonomiczna. Dodatkowo również jest wytrzymała i nie należy do najcięższych. Od frontu widoczny jest ciemny panel wraz z kolorowym wyświetlaczem TFT o przekątnej 0,96″. Interfejs standardowy jak na produkcje Aspire. Ciekawym elementem jest również osobny przycisk odpowiadający za włączenie urządzenia. Jest on umieszczony na spodzie bryłki.

Do wyboru mamy 6 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Atomizer jaki otrzymujemy w zestawie to najnowszy z serii, Nautilus 3. Mieści on 4 ml bądź 2 ml (TPD) płynu. Uzupełnianie odbywa się w banalny sposób, wystarczy przesunąć górny „top cap” i ukazuje nam się silikonowa uszczelka z membraną.

Zastosowany standard grzałek to Nautilus BVC co daje nam bezpieczeństwo z ich dostępnością. Wymiana jest naprawdę praktyczna. Odkręcając dolną część z grzałką, komora z płynem się blokuje i nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek przeciekach. W pudełku znajdziemy dwie grzałki, 0.7Ω mesh (20-25W) oraz 1.8Ω (10-14W).

Dodatkowo, pojawił się pierścień kontroli powietrza, który pozwala nam na korzystanie z jednego spośród 7 otworów. Oczywiście, wszystkie w klimatach MTL.

Cena jaką przyjdzie zapłacić za zestaw Aspire Zelos 3 to 54$ czyli około 204 zł. Jest on wart tych pieniędzy. Weźmy pod uwagę jakość jak to u Aspire, popularny standard grzałek, naprawdę dobry smak i chociażby jeszcze samo zasilanie, które jest naprawdę fajne. Moim zdaniem, zestaw idealny a zwłaszcza na nadciągające „ciemniejsze” czasy.

1 KOMENTARZ

  1. Nie doszukałem się informacji dot. wymiarów tego kompletnie złożonego e-papierosa, a w szczególności jego wysokości, bo wizualnie wygląda na dosyć spory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here