Aspire x NoName Paradox Mod – nietypowa kolaboracja

0
2342

Aspire całkiem niedawno zaczął się chwalić nową kolaboracją wraz z prestiżowym, włoskim producentem NoName, która znany jest on przede wszystkim na rynku high-end. Nie ukrywam, ciekawe połączenie więc przyjrzymy się tym razem co oferuje najnowszy box mod o nazwie Paradox.

 

 

Jeśli ktoś bardziej interesuje się rynkiem to pewnie się domyśla, że Paradox wzorowany mógł być na modelu Saudade ze stajni NoName.

Paradox zasilany jest pojedynczym akumulatorem 18650 przy czym jego maksymalna moc wynosi 75W. O zakresie oporności na razie nic nie wiadomo, lecz wątpliwe jest by pojawił się inny niż klasyczny 0.1Ω-3.0Ω. Znajdziemy oczywiście port USB-C lecz o nieznanym prądzie ładowania. Wpakowany chip (prawdopodobnie ASP) pozwala na użycie trzech trybów mocy, VW, VV oraz Bypass.

  *na zdjęciu NoName „Saudade”
                                                                                                                                                   

Jak już wspomniałem wcześniej, bryłka może przypominać model Saudade chociaż ze względu na frontowy panel. Jest to klapka trzymana na magnesie, której możemy używać jako przycisku fire poprzez jej wciśnięcie. Patent można przyrównać do wielu modeli firmy Smok. Pod klapką znajdziemy wyświetlacz OLED o przekątnej 0,91″, port USB, dwa przyciski „+” i „-” oraz obowiązkowy „fire button”.

Sama bryłka Paradoxa nie jest ogromnych rozmiarów. Wynoszą one 78*42*27 mm. Całość została zrobiona ze stopu cynkowego wraz z gumową wstawką w postaci tylnego panelu. Do wyboru mamy 3 proste kolorystyki widoczne na zdjęciu poniżej.

Cena jaką nam przyjdzie zapłacić za Aspire x NoName Paradox to aż 80$ co daje nie całe 308 zł. Może się to wydawać całkiem dużo jak na obecne standardy lecz nie ma co się dziwić gdyż doszło do naprawdę nietypowej kolaboracji, która może zostać ciepło przyjęta na rynku. Jakościowo pewnie nie ma nic do zarzucenia, kwestia czekania na premierę, która odbyć się ma w niedługim czasie 😀

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here