Aspire Vilter S – nadciąga sequel

0
1214

Aspire Vilter S to odświeżona wersja sprzętu, który dość ciepło został przyjęty przez użytkowników, a mianowicie Viltera, mały poręczny, kieszonkowy, idealny dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z EIN. Sprawdźmy, co zmieni się w Vilter S.

Specyfikacja

O samej specyfikacji na ten moment nie wiemy za wiele, jednak sam sprzęt będzie wyposażony już w ekran oraz 3-stopniowy tryb pracy, pojemność baterii ma zostać zwiększona do 500mAh, przypomnijmy, że pierwsza wersja miała baterię o pojemności 450mAh. Podobnie jak poprzednik, Vilter S będzie obsługiwany metodą zaciągową, można przypuszczać, że skoro zostanie dodany przycisk do regulacji trybu pracy to on także, będzie odpowiadał za użytkowanie, więc być może użytkownik będzie mógł korzystać zarówno z trybu zaciągu, jak i przycisku.

Budowa

Aspire Vilter S podobnie jak poprzednik będzie na kartridże i wszystko wskazuję, że będą kompatybilne z pierwszą wersją, nowsza wersja tak jak wspominałem, dostanie ekran, na którym widoczne będą takie rzeczy jak, stan baterii, ilość zaciągów oraz czas naszego ostatniego zaciągu.

Podsumowanie

Vilter S w moim odczuciu, będzie godnym następcą swojej pierwszej wersji, dodanie ekranu oraz trzy stopniowego wyboru trybu pracy to duży plus. Aspire kolejny raz nie zawodzi i kolejny raz udowadnia, że można wypuścić dobry sequel, moim zdaniem idealnie posłuży dla ludzi, którzy szukają małego dyskretnego urządzenia, warto tutaj dodać, że sama marka Aspire przechodzi aktualnie zmiany, oprócz nowego logo, zapowiedziane zostały kolejne sprzęty, które mają zmienić rynek EIN, czekamy z niecierpliwością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here