Aspire Veynom Air – Stylowy potwór?

0
315

Długo nie słyszeliśmy nic od wielkiego producenta, jakim jest Aspire. Czy słusznie? Marka w tym czasie nie spała i zasypała nas wieloma ciekawymi produktami od POD’ÓW po BOX’Y, lecz przyjrzyjmy się bliżej Veynom Air!

Krótki opis

Veynom Air, czyli tytułowy e-papieros to kolejny sprzęt od Aspire, który prezentuje się bardzo podobnie do Luxe XR Max. Mimo tego daje nam inne doświadczenia i więcej możliwości. To niewielkie urządzenie zapewni długi czas korzystania dzięki swojej baterii jak i wielkie osiągi dzięki grzałkom BP!

Specyfikacje

Urządzenie to, ma maksymalne osiągi o mocy, aż 80W co przy grzałkach BP series sprawdzi się idealnie. Równie idealnie oddając smak na wkładach ze wbudowaną już grzałką. Jego akumulator to wbudowane już 2800mAh co sprawia, że urządzenie jest większe, a mimo to dalej mieści się idealnie w dłoni. Zalewamy go przez dolny system, a wszystko kontrolujemy dwoma przyciskami. Veynom Air ma też możliwość wyboru jednego z pięciu kolorów oświetlenia!

Design

Veynom Air ma bardzo zbliżony wygląd do produktu Vaporesso, lecz można powiedzieć, że nawet go usprawnili! Jak Aspire już zdążył nas przekonać ich produkty design’em są tymi z bardziej prestiżowych. Metal lub skóra zależnie od koloru ułożona jest na tyle urządzenia gdy przód oświetlają dwa delikatne paski led i mały, lecz praktyczny ekran z najważniejszymi informacjami. Nad jak i pod nim mamy dwa przyciski.

Podsumowanie

Veynom Air wygląda jak solidny powrót i coś, czym poszczyciłby się nawet najstarszy vaper. Przykuje on uwagę tych nowszych jak i sprawionych w boju konsumentów. Jego design to coś, czym nie pogardziłyby osoby z wyższych sfer a idealnie sprawi się służbowych jak i komercyjnych wypadów ze znajomymi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here