Aspire Tekno – POD który nie zawodzi !

0
5327

Aspire Tekno ma kompaktową konstrukcję i naprawdę jest więcej niż wystarczający, maluch o wielkim sercu tak można go nazwać, przyjrzyjmy mu się bliżej.

Specyfikacja

  • Wbudowana bateria 1300 mAh
  • Moc wyjściowa 1-30W
  • 0,69-calowy ekran OLED
  • Regulacja bocznego przepływu powietrza
  • Dolny system napełniania
  • Ładowanie USB-C
  • 94,5 mm x 31,5 mm x 18 mm

Kolorystyka

Do wyboru mamy 5 kolorów Tekno, daję nam to pewność, że każdy znajdzie coś dla Siebie, bardzo fajnym wykończeniem cech kolorystycznych jest dodatek, który mieści się na środku sprzętu, dodaje to elegancji oraz znakomicie zamyka całość wykonania.

Grzałki

W Tekno mamy zastosowane dwa rodzaje grzałek, jednymi z nich są doskonale wszystkim znane z poprzednich sprzętów grzałki typu AVP PRO 0.65 mesh. Grzałki świetnie oddające smak, w tym urządzeniu pozwalają nam korzystać z mocy od 15 do 25 W.

Grzałkami, które są bardziej przystosowane do użytku DTL to grzałki BP 1.0, zalecany przedział korzystania z nich jest dość niski, bo od 10 do 16 W.

Uzupełnianie kartridża

Tekno wyposażony jest w dość prosty system uzupełniania naszego pojemnika, mianowicie nie posiadamy żadnych gumek do otwierania a system zapadki.

Funckje

Tekno pozwala na vapowanie poprzez przycisk lub automatycznie przy zaciąganiu się, można także ustawić obydwie opcję, jeśli tego potrzebujemy. Ekran, który posiada, jest wystarczająco czytelny, sam sprzęt pozwoli nam ustawić maksymalnie 30 W.

Bateria o pojemności 1300mha co pozwala nam korzystać z urządzenia przez cały dzień, a w razie wykorzystania całej energii Tekno szybko się naładuje.

Podsumowanie

Aspire wydał na świat kolejny bardzo dobry sprzęt ze swojej kuźni, Tekno ma szansę stać się spokojnie konkurencją dla innych urządzeń tego typu, w moim odczuciu jest to jeden z najlepszych podów na rynku.

Cena

Aspire wycenił swoje urządzenie na 37$, cena jak najbardziej zadowalająca, za takie pieniądze Tekno daje nam naprawdę duże możliwości.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here