Aspire Rover Plus Kit – MiniBox?

0
223

Aspire nie śpi i wypuszcza nam na celownik kolejne urządzenie, tym razem jest to Aspire Rober Plus Kit, czyli minibox? Zgadza się, zostaliśmy zaskoczeni czymś, co ma niewielką budowę i cudowny smak!

Krótki opis

Aspire Rover Plus Kit to mały box działający na znanych już nam wszystkim grzałkach AF spotykanych w urządzeniach takich jak flexus q lub flexus stik. Jego niewielkie rozmiary sprawią, że idealnie wpasuje się do każdej kieszeni. Niewielka ilość wat pomoże nam w lepszym odczuwaniu smaku a akumulator o dość dużej pojemności zapewni nam długie godziny przyjemnego vapowania!

Specyfikacje

Jego akumulator to wbudowane 2600mAh. Działa na maksymalnie 40W, ładuje się go kablem typu C, a używa grzałek AF. Cały ten komplet mieści się w obudowie niewielkiej, bo 68.5*39.4*25.3 mm. Niewielki ekran pokaże nam wszystko, czego byśmy potrzebowali, Waty, baypass jak i temperaturę. Zalewamy go górnym systemem przez wygodne przesunięcie części z ustnikiem, aby uchylić małą lukę z uszczelką a na dopięcie wszystkiego górne przeloty powietrza!

Desgin

Aspire Rover Plus Kit jest wizualnie delikatnym urządzeniem o prostej budowie. Jego przód okrywa niewielki ekran z trzema przyciskami, gdy na dole umiejscowione zostało gniazdo ładowania. Panele na boku są w pięciu różnych kolorach w motywie Tie Dye.

Podsumowanie

E-papieros wydaje się ciekawym powrotem marki na rynek. Serwują nam coś nowego w porównaniu do wielu POD’ow, które wydawali w ostatnim czasie. Czujemy tutaj powiew świeżości z klasykiem dzięki użyciu jednych z lepszych grzałek AF. Urządzenie sprawdzi się idealnie ludziom, którzy są początkującymi jak i tym bardziej zaawansowanym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here