Aspire Revolto-wielki powrót?

0
145

Aspire to producent, który wiele razy już tutaj gościł. Jednym z nowszych jego urządzeń jest zestaw Aspire Revolto, więc to na nim dzisiaj się skupimy.

Aspire Revolto to zestaw składający się z zasilania i atomizera. Mod zasilany jest dwoma, zewnętrznymi akumulatorami 18650 (brak w zestawie), więc przez naprawdę długi czas można użytkować bez konieczności ładowania. Maksymalna moc, którą to zasilanie dysponuje to 220W. Mod posiada spory, kolorowy ekran z wieloma informacjami (aktualna moc, tryb, licznik zaciągnięć czy poziom naładowania akumulatorów). Aspire Revolto oferuje aż pięć różnych trybów, a są to między innymi: wat, bypass, tc.
Zasilanie posiada blokadę za pomocą suwaka, więc dobrze znamy to rozwiązanie choćby z serii Geekvape Aegis Legend 2.
Cały zestaw prezentuje się elegancko i dość porządnie, a występuje w wielu kolorach.
Aspire RevoltoAtomizer to znany i lubiany Aspire Huracan, który stanowi nie lada konkurencję dla Geekvape Zeus Sub-Ohm. Kompatybilny jest z grzałkami z serii BP, które zawsze sprawdzały się naprawdę dobrze i świetnie sobie radziły ze smakiem.
Warto pamiętać, że Huracan nie jest kompatybilny z grzałkami o oporności 0.4Ω,0.6Ω oraz 1.0Ω.
Górny przepływ powietrza zapewnia dobrej jakości smak oraz chroni przed wyciekami, a zalewany jest poprzez odkręcenie górnej części atomizera.

Bezpieczeństwo zapewnia chipset Aspire ASP, który chroni przed między innymi: zwarciem, zbyt niskim oporem, przeładowaniem, przegrzaniem. Dokładne informacje o zabezpieczeniach są na stronie producenta.

Podsumowanie

Aspire Revolto to mocna propozycja. Zasilany dwoma ogniwami, świetne grzałki i porządne wykonanie, z którego ten producent słynie gwarantuje dobrą jakość zestawu. W dodatku szybka blokada urządzenia oraz brak wycieków przyciągnie dużą rzeszę zainteresowanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here