Aspire Raga Aio-nowe all in one

0
905

Aspire kojarzy chyba każdy użytkownik e-papierosów. To producent słynący z jakości wykonania swoich urządzeń, a ostatnio wydał na świat istny majstersztyk. Aspire Raga AIO to urządzenie posiadające w sobie prawdopodobnie wszystko, co potrzeba do zadowolenia użytkownika. 

Aspire Raga AIO to urządzenie w typie „all in one”, czyli posiada w sobie z każdego rodzaju e-papierosa po trochę. Na początek skupmy się na samym wyglądzie, który bryłą przypomina Aspire Nautilus Prime X. E-papieros zasilany jest wymiennym ogniwem 18650, ale niepokoi mnie fakt braku osłony na tenże akumulator. W tej sytuacji pozostaje jedynie zaufać pomysłowi producenta. Urządzenie rozpędzi się do maksymalnie 75W, co w erze podów jest bardzo fajnym wynikiem. Póki co dostępny tylko w białym kolorze.
Aspire Raga AIO
Aspire Raga AIO kompatybilny jest z wkładami BORO, ale niestety producent nigdzie nie podaje informacji o opornościach grzałek. Przepływ powietrza regulowany jest od dołu kartridża, a wlewanie liquidu od boku, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem „rozbierać” urządzenia, gdyż wkład jest zabezpieczony obudową na magnes.
Największą ciekawostką tego urządzenia jest fakt posiadania w zestawie bazy AGE RBA. Problem z dostępnością grzałek? Raga AIO to nie dotyczy. Aspire świetnie rozwiązał problem ze zbyt małym bądź zbyt dużym przepływem powietrza. Do bazy dołączono 3 piny, dzięki którym przepływ powietrza można dostosować jeszcze skrupulatniej. Dodatkowo producent gwarantuje szczelność swoich wkładów.
Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że Aspire RAGA AIO oferuje aż siedem trybów pracy. Między innymi są to wat, voltage, bypass, CPS oraz inne, a to wszystko dzięki chipsetowi ROH. Poza trybami pracy gwarantuje on również zabezpieczenia przed np. przegrzaniem czy zbyt niską rezystancją grzałki oraz wyświetlanie informacji na ekranie w czasie rzeczywistym (prąd, rezystancja czy poziom naładowania akumulatora). Ponadto czas reakcji urządzenia mierzy się w milisekundach. Świetny wynik swoją drogą.
Aspire RAGA AIO wyposażony w USB C, ale głównie do aktualizacji oprogramowania, co też jest bardzo dobrą informacją dla przyszłych użytkowników.

Podsumowanie

Aspire RAGA AIO to urządzenie, które powinno być komfortowe dla wielu użytkowników. Fani podów, modów czy RBA, bez różnicy. Ten e-papieros oferuje opcję dla każdego zainteresowanego. Tylko powstaje jedno pytanie. Czy to nie zbyt wiele na tak małe urządzenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here